reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Używane ubranka, zabawki itp.

Jushka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2013
Postów
31
Miasto
Sligo
Kupujecie takowe? Czy raczej kupujecie wszystko nowe?
My kupiliśmy kilka zestawów używanych ubranek, były naprawdę w bardzo dobrym stanie, bo wiadomo, że taki maluszek za dużo jeszcze rzeczy nie poniszczy. Kupiliśmy je z forum internetowego. Kilka zabawek też tak kupiliśmy. Ostatnio u mnie w mieście otwarto sklep z używanymi zabawkami, wózkami itp. Wielu znajomych kupuje też zabawki na car boot sales. A jak jest u Was?
 
reklama
Nowe ubranka kupiłam tylko dla noworodka, a cała reszta jest używana. Grzechotki, pozytywki też kupiłam używane, trochę też dostaliśmy po innych dzieciach. Teraz na różne okazje córka dostaje nowe zabawki, ale jak jej kupuję bez okazji, to różnie wybieram - czasem nowe, czasem używane.
 
Do góry