reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vialise Body Wrapping - co sądzicie?

can't_touch_this

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2019
Postów
44
Cześć mamuśki!! Nie ja jedna i nie ostatnia pewnie ale dostało mi się rozstępów w ciąży i po urodzeniu, wykarmieniu chce się w końcu tego pozbyć :dry: Zarówno ćwiczę, masuję się i robie peelingi. Dietę też zmieniłam ale w sumie szukałam jeszcze jakiegoś kosmetyku i zabiegów.Z kosztami krucho jeżeli chodzi o zabiegi ale kilka dni temu natrafiłam na na coś takiego jak body wrapping który jest do kupienia a podobno też można iść na specjalistyczne zabiegi z tym. Stąd moje pytanie, bo zauważyłam że dużo jest pochlebnych komentarzy pod vialise jak i czy to działa? Warto się zaopatrzyć w taki krem? Będę super wdzięczna za KAŻDĄ informację :rofl2: :*
 
reklama
11 miesięcy po urodzeniu i nie karmie od jakiegoś czasu :) A to by był jakiś problem wtedy? Jeżeli już jesteś @klisha to weź powiedz po jakim czasie widziałaś u siebie różnice :-p
 
U mnie po prostu było widać efekty przy vialise po około półtorej miesiąca. Pewnie u niektórych widać je szybciej, a u niektórych później ale to też jest związane z tym co się poza smarowaniem robi. Jestem ciekawa jak u innych w sumie to wygląda. Jedno opakowanie starczy na dość długo, więc raczej masz go na kilka miesięcy ale trzeba pamiętać o terminie ważności, bo z tego co sie orientuję w naturalnych kremach jest on krótszy.
 
A co dokładnie chodziło z tym karmienia piersią? Nie powinno się wtedy smarować tym balsamem? Słyszałam że on podgrzewa trochę ciało więc coś ma tam dziwnego w sobie?
 
O to, że w czasie ciąży i karmienia nie powinno się nakładać tego vialise body wrappingu. Jest jeszcze krem na cellulit z vialise i on już normalnie chyba może być stosowany, ale przy tym wrappingu własnie jest podkreślone, że jednym z przeciwwskazań jest ten okres w życiu kobiety :) Co do tego czemu to pewnie dlatego, ze rozgrzewa on skórę i ma w sobie dość ostrzejsze składniki :)
 
No w suuuumie :confused: Ma to sens. A jak z dostępnością w sklepach? gdzie trza się udać po niego? :cool2: Akurat początek miesiąca się zbliża także....będę czuła sie lekko spuszczona ze smyczy :wink::wink::wink:
 
reklama
Do góry