reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu poznaliście płeć dziecka ? :)

Z pierwszym dzieckiem w 22 tyg a w 34 potwierdzil lekarz w szpitalu. Teraz w 17 lekarz podobno widzial dziewczynke. Zobaczymy za tydz na usg czy dalej córeczka czy synke będZie:)


 
reklama
W pierwszej ciąży chłopiec w 14 tyg bez pomyłki. Teraz mam zagwostkę bo w 20 tyg na połówkowym usłyszałam że najprawdopodobniej chłopiec. Potem usg nie miałam wykonywane i dopiero teraz w poniedziałek w 35 tyg pani doktor stwierdziła ,,że nie jest pewna, dziecko jest ułożone tak że ciężko zobaczyć ale wydawało jej się że to może być dziewczynka" mam niezły mętlik, chyba się dopiero okaże na porodówce :) ale najważniejsze że zdrowe dzieciątko.
 
Jak byłam w 11 tygodniu na badaniach prenatalnych to lekarz właśnie powiedział, że będzie dziewczynka, ale nie obieca mi tego na 100%, bo jest za szybko. W 20 tygodniu na badaniach połowkowych ginekolog mi potwierdził, że dziewczynka :)
 
reklama
Na pierwszych prenatalnych bodajże w 13 tc lekarz obstawiał synka, ale mówił że za wcześnie na potwierdzenie na 100 %. Później młody długo się zakrywał i gdzieś w 30 tc pozwolił dopiero potwierdzić swoją męskość; ) Intuicja od 7 tc gdy zobaczyłam pęcherzyk podpowiadała że to syn.
 
reklama
Do góry