reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wada wzroku u dwulatka

reklama
moj mąż miał +8 a teraz jest bez okularów, jedynie do komputera zakłada bo tak to mu nie potrzebne, musisz uwazac zeby plus nie przeszedł w minus bo minusów juz nie da sie za bardzo korygowac... często chodź do okulisty co 3-4 miesiące bo 3+ to nie tak duzo a u dzieci szybko sie to poprawia.. moja siostra np tez miala plusy a teraz ma minusy bo niestety za dlugo chodzila w okularach a do kontroli nie bylo kiedy isc.
 
witam! dobrze jest poznać opinię innego okulisty. moja córcia nosiła w wieku 3 lat okulary przez 3 miesiące z powodu uciekającego oczka, po 3 miesiącach mieliśmy udać się do poradni żeby sprawdzić kont zeza, tam okazało się że dziecko zeza nie ma,oczka tak są umiejscowione w oczodołach i stąd wrażenie uciekającego oczka, widzi dobrze, a pani okulistka poleciła nosić nadal okulary np. do rysowania czy oglądania bajek. tylko zastanawiałam się po co, skoro ma zdrowe oczka. udałam się wiec do innego okulisty a tam usłyszałam że okulary nie były i nie są potrzebne. co Wy na to. a dziecko męczyło się w tych okularach niepotrzebnie, na szczęście okulary nie zaszkodziły.
 
Do góry