reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka 1.5 rocznego

reklama
Mój mial na 18 mieiecy 12.3 kg, zaraz bedzie mial 20,5 miesiaca ciekawe ile przytyl. Co ciekawe jest cięższy niz moja prawie 3 latka 🙈 ale wiem , ze to kwestia indywidualna u kazdego dziecka ;) a ubranka nosi 92, czasami z hmu i name it 86.
 
Powiem Wam dziewczyny że ja nie rozumiem tego że jedne dzieci ładnie jedzą a inne marudzą i grymaszą. Np. dziś mały jadł za dwóch, rzadko ma takie dni. Ciekawe jak będzie jutro :)
 
reklama
A dziewczyny patrzycie jak na tych siatkach centylowych wypadają dzieci pod względem wagi? Ja patrzyłam na kilka stron w internecie i wszędzie te siatki były inne i już zgłupiałam.
 
Do góry