reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka 8 msc!

Dołączył(a)
20 Listopad 2018
Postów
6
Witam. Mam problem dotyczący mojego 8 miesięcznego synka. Jego waga urodzeniowa była 3700 w szpitalu spadł do 3400 przy czym mając 8 msc waży 7750. Czy ta waga jest prawidłowa? Dziecko karmione jest kasza smakową, ponadto Nan2, gerbery zupa i drugie, deserki, często sama robię warzywne obiady. Je jogurty z nestle i robię mu owsianki oraz kasze manne z masełkiem. Wyniki krwi ma dobre, zadowolony i radosny. Czy ktoś może doradzić co robić? Czekam na poradę!
 
reklama
Rozwiązanie
Mi też kiedyś ciągle na bilansach wprowadzali lekarze niepokój bo dolne centyle... przez jakiś czas stawalam na głowie, co dawać żeby jadł. Ale od początku syn przybierał, tyle że bez szału jak np dzieci znajomych. Jakoś ok8 msc pediatra prześledziła jego wagi i uznała że przestaje się go czepiać, bo taka jego uroda, jest drobny i tyle ;-) teraz ma 16msc i waży 10,200
Dziewczyny. Dzięki... Pewnie macie rację. Nie ma co panikować:)
Mój skończył 8 miesięcy i waży 7600 urodzony 3070 spadł w szpitalu do 2900 nie pamietam dokładnie końcówki.Robilismy morfologię , feratyne z krwi , mocz USG brzuszka .z Krwi problem z żelazem był mocz ok ferratyna w normie USG brzuszka też . Jeść je obiadki kaszki desreki owoce warzywa i mleko mm.U nas też syn pogodny,radosny
 
reklama
Mi też kiedyś ciągle na bilansach wprowadzali lekarze niepokój bo dolne centyle... przez jakiś czas stawalam na głowie, co dawać żeby jadł. Ale od początku syn przybierał, tyle że bez szału jak np dzieci znajomych. Jakoś ok8 msc pediatra prześledziła jego wagi i uznała że przestaje się go czepiać, bo taka jego uroda, jest drobny i tyle ;-) teraz ma 16msc i waży 10,200
 
Rozwiązanie
Do góry