reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

Wczoraj się ważylismy i mamy 10400 g, dzisiaj musimy się jeszcze zmierzyć ale podejrzewam, że bedzie cos około 78 cm:-) Przez chorobe Antek przybrał na wadze przez miesiąc tylko 200g, ale chyba Jemu to nie zaszkodziło;-)
 
reklama
Maarta to nasze szkraby idą prawie łeb w łeb:yes: też musze małego zmierzyć ale coś zebrać się nie moge,może dziś to zrobie(tak codziennie sobie obiecuje)
 
aq my w poniedzialek czyli w 9m1t wazylysmy 8,44 kg ... mala nie za duzo przybrala na wadze przez ostatni miesiac .... ale sie nie przejmuje bo dobrze wyglada i super je :)
 
My dzis bylismy na wazeniu kontrolnym no i Maja wazy 7830 g i mierzy okolo72 cm (skubana nie dala sie zmierzyc porzadnie).
Wiec mloda przybrala od konca grudnia 330 g. Na to ile ona zjada a raczej pochlania to malutko :-( tez dobrze wyglada i bawi sie rusza itd... ale lekarka dala nam na wszelki wypadek skierowanie na badanie moczu i usg brzuszka coby wyeliminowac jakas infkcje.
Przy okazji zrobimy usg glowki bo na czesci potylicznej z jednej strony wyszedl Mai wezel chlonny :-( :-( :-( i to wlasnie moze byc objaw jakiejs infekcji (ale np moj maz ma caly czas taki wybrzuszony wezel wiec mam nadzieje ze Maja ma to po nim)
 
woloszki mam nadzieje ze bedzie wszystko super ... u nas nie ma zadnych objawow ze moze byc cos nie tak - lekarka powiedziala ze tak niektore dzieci maja ze slabiej przybieraja w pewnym okresie... i ja to rozumiem :)
czekamy na pozytywne wyniki badan usg Majki ...
 
Jagodzianka wczoraj (9m 1t) ważyła 8850 i mierzyła 74 cm.

Jak sobie pomyślę o Waszych 10 kg, to Wam nie zazdroszczę ;p
 
to fakt, cięzko nosić, na szcęście teraz Antek w wiekszości sam się przemieszcza:-)
Antos ma kolege 5 miesięcy starszego, który waży prawie 15 kg!!! To dopiero klucha!!! A Jego mamusia jest mała i drobna, wazy max 45 kg:-) Mały Igorek ma główkę wiekszą od głowki mamusi:-)
 
reklama
Dlatego walczyłam z babcią, żeby nie nosiła Jagody cały czas. Poza tym Mała ma się uczyć poruszać sama.

15kg - nieźle. To zaraz w wózku nie będzie mógł być wożony ;p
 
Do góry