reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga wzrost apetyt Waszego trzylatka??? niedowaga u nas

Dołączył(a)
1 Październik 2008
Postów
1
Miasto
w-wa
:szok:borykam się z brakiem apetytu u OLIWII .od urodzenia..............lubi..mleko poza tym je bardzo mało ..waga 12,300 wzrost 92 cm Jakie maci espostrzezenia u swoich dzieciaków.....cio radzicie ..morfologia ook....moze jakis cudo srodek na apetyt??
 
reklama
anitka mój kacperek z reguły też jest niejadkiem i chociaż czasem serce mi pękało to podobnie jak u ciebie wyniki ma super więc lekarka nie kazał się martwić. A robiłaś badanie kału też?
Na apetyt to dawaliśmy Bioaron C. Apetizer i pomagały na troszkę
a teraz dajemy tran a poza tym mały poszedł do przedszkola i razem z dziećmi zaczął jeść więcej
 
u nas tez neijadek, tylko je to co w przedszkolu, bo w domu tylko płatki z mlekiem, chleb z masłem, sporadycznei puree ziemniaczane z kotletem.
waży jakies 19 kg i ma 111 cm wzrostu.
 
Mała Moni, to jak na niejadka to masz w domu małego olbrzyma! Super wzrost i dobra waga, pozazdrościć. Mój ma apetyt znakomity, a mierzy zaledwie 97 przy jakichś 14 kg wagi.
Anitka jak na dziewczynkę to Twoja córka ma zupełnie normalną w tym wieku wagę i wzrost, więc najlepsze co można zrobić, to się tak nie przejmować.
 
z tym jest zawsze problem :( pojęcia nie mam od czego to zależy mam trójkę dzieci w tym dwóch "jadków" i jednego "niejadka" a co do samego wzrostu wagi to też temat genetyki . Dzieci mają różne predyspozycje
 
Do góry