reklama

waga wzrost apetyt Waszego trzylatka??? niedowaga u nas

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2005' rozpoczęty przez anitkawrobelek, 1 Październik 2008.

1. anitkawrobelek

anitkawrobelek Początkująca w BB

:szok:borykam się z brakiem apetytu u OLIWII .od urodzenia..............lubi..mleko poza tym je bardzo mało ..waga 12,300 wzrost 92 cm Jakie maci espostrzezenia u swoich dzieciaków.....cio radzicie ..morfologia ook....moze jakis cudo srodek na apetyt??

2. jezyk

jezyk Fan(ka)

anitka mój kacperek z reguły też jest niejadkiem i chociaż czasem serce mi pękało to podobnie jak u ciebie wyniki ma super więc lekarka nie kazał się martwić. A robiłaś badanie kału też?
    Na apetyt to dawaliśmy Bioaron C. Apetizer i pomagały na troszkę
    a teraz dajemy tran a poza tym mały poszedł do przedszkola i razem z dziećmi zaczął jeść więcej

3. reklama
  4. MalaMoni

MalaMoni Zaciekawiona BB

u nas tez neijadek, tylko je to co w przedszkolu, bo w domu tylko płatki z mlekiem, chleb z masłem, sporadycznei puree ziemniaczane z kotletem.
    waży jakies 19 kg i ma 111 cm wzrostu.

5. margot

margot Mamma Mia!

Mała Moni, to jak na niejadka to masz w domu małego olbrzyma! Super wzrost i dobra waga, pozazdrościć. Mój ma apetyt znakomity, a mierzy zaledwie 97 przy jakichś 14 kg wagi.
    Anitka jak na dziewczynkę to Twoja córka ma zupełnie normalną w tym wieku wagę i wzrost, więc najlepsze co można zrobić, to się tak nie przejmować.

Poleć forum