reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

ja dzisiaj bedąc z Mlodym w szpitalu zwazylam Go przy okazji, w pampersie, jeansach i bluzie wyszlo 12.5kg;) wzrost to chyba nadal kolo 95 cm
 
reklama
a Asia za jakiś miesiąc będzie chyba jednym wielkim serdelkiem:-D dziś na śniadanie: 3 parówki (standard)+ kromka chleba, po godzinie 3 placki z dżemem, po pół godzinie całe Danio.....
 
Dziunka jak czytam ile Asia je, to moje poczucie że Marcel mało nie je całkowicie zanika. Zawsze tak mówiłam o Marcelu bo moim zdaniem nie je jak wróbelek - zreszta nie jest tez najmniejszy ani najlżejszy, no ale to co pochłania Asia to po prostu masakra :szok::-D Ona je więcej ode mnie :shocked2::-D:-D:-D:-D Zagłodziłaby się w takim razie gdyby jadła marcelowy przydział dobowej żywności ;-)
 
Ona tak ma co jakis czas, niedługo jej przejdzie:tak: mam nadzieję:-D

Acha a dziś rano: Zjadła te parówy i zabrała się za pustą butlę po mleku i woła "am". Mój A już chciał jej robic, nie pozwoliłam:szok:
 
Z jednej strony dziecka apetyt cieszy - wiadomo. Z drugiej jednak strony trzeba sobie tez zapalić czerwoną lampkę zeby za bardzo żołądeczka nie rozciągnąć zeby nie wciągała coraz wiecej i czesciej i nie pozwolić na otyłość. Wiem wiem ze mówi ze ze takie dzieci są jeszcze małe i wylatają wszystko. Ale trzymanie ręki na pulsie i kontrola nad tym od małego nie zaszkodzi. [nie mówie ze Asia to czy tamto - taka tylko ogólna myśl w głowie mi zaświtała :))]
 
Iza:-D

Mama moja teściowa cały czas mi powtarza że Asia wybiega ale ja się z tym nie zgadzam. Co prawda Julia była podobnej postury a teraz to same kosci i skóra, ale i tak w to nie wierzę.
Tylko jak tą rękę na pulsie trzymac jak dziecko drze sie o jeszcze:-D
 
reklama
ja muszę napisac ze Asia je więcej niz ja :)
i co ja się dziwię ze mój OLis je jak wrobel skoro jego mama tez apetytem nie grzeszy. Lubię zjesc ale nie byle co, i czasu brakuje na jedzenie bo wazniejsze priorytety mam ;/ jedzenie na ostatnim msc o ile mam czas a to nie dobrze ;/
najgorsze ze Olisiowi wiele rzeczy nie mogę zaproponować a mi pomysły się pokonczyly a moze i chęci na gotowanie dla niego bo i tak mało je. Jadłby pewnie serki ale dac nie mogę, plakac mi sie chce bo on tylko butlę toleruje. Owoce ostatnio sa brane do buzi gryzione i wypluwane, słodyczy mu nie daję ale czasami ciastko zobaczy czasem zje 1/3 czasem wetrze tylko w podłogę. Ale u kolegi wcina nawet znienawidzone chrupki.
Wysłałabym go do przedszkola bo w grupie dzieci lepiej jedzą...wiem to z autopsji bo moja mama na obiad tłumy dzieci zapraszala wtedy ładnie jadłam ;/
 
Do góry