reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Nie nie, nie robiłam. I na razie na pewno nie robię. Mam taki paniczny strach co by tam mogło wyjść 🙈 a to podobno też nie zawsze jest wyrok... Możesz mi przypomnieć jaka u Ciebie była historia? Jeden raz poroniłaś? Właśnie widzę że jest już wątek staraczki na drugą połowę roku. Mam lekturę do nadrobienia 😁

Tak jedno. U mnie od początku ciąża młodsza o 2 tygodnie przy regularnych cyklach,ale serduszko się pojawiło się była nadzieja niestety przestało bić i skończyło się zabiegiem w 9 tygodniu.
Też robiłam mnóstwo badań i wyszły mi mutacje, suplementuje się i Acard biorę, reszta wyników ok. Nie robiłam kariotypów i nie badałam zarodka (brak siły).
Ja jestem 2 miesiące po i już trochę spokojniejsza jestem, lekarz mówił, że po 2 cyklach możemy próbować,ale ze względu na wysoką homocysteinę musimy przełożyć o miesiąc jestem umówiona do dietetyka na skontrolowanie tej suplementacji ;)
 
reklama
Tak jedno. U mnie od początku ciąża młodsza o 2 tygodnie przy regularnych cyklach,ale serduszko się pojawiło się była nadzieja niestety przestało bić i skończyło się zabiegiem w 9 tygodniu.
Też robiłam mnóstwo badań i wyszły mi mutacje, suplementuje się i Acard biorę, reszta wyników ok. Nie robiłam kariotypów i nie badałam zarodka (brak siły).
Ja jestem 2 miesiące po i już trochę spokojniejsza jestem, lekarz mówił, że po 2 cyklach możemy próbować,ale ze względu na wysoką homocysteinę musimy przełożyć o miesiąc jestem umówiona do dietetyka na skontrolowanie tej suplementacji ;)
Eh, ja w ogóle nie mam tutaj pamięci do osób 🤦‍♀️ skaczę po różnych wątkach mimo że pisze teraz tylko w dwóch, kojarzę nicki ale nie umiem ogarnąć kto z czym miał problem itd 🙄 ale postaram się już chociaż Ciebie zapamiętać 😁
 
To nie walcz o to z ginekologiem tylko po prostu stosuj.
Ale ja naprawdę musiałabym mieć jakieś trzepanie mózgu [emoji849] bo też już mi przebiegła myśl że skoro to mogła nie być wina mutacji to może jednak mamy wadliwe kariotypy [emoji2356]
Ale dostałam zalecenie żeby brać acard 75g w cyklu starań od owulacji. Czuje że będzie walka o to z ginekologiem [emoji849]
 
Według mnie powinniście się postarać :) Sama bardzo szybko zaszłam w ciążę i w 9tc niestety poroniłam.. Serduszko przestało bić. To był najgorszy dzień w moim życiu.. Dodatkowo przeszłam to sama w domu... Było mi barszo ciężko ale lekarka powiedziała że jeśli chcemy dziecka to mamy postarać się jak najszybciej zajść w kolejną ciąże bo to będzie dobre na naszą psychikę no i że przy pierwszej cięży często są poronienia i żebyśmy się nie przejmowali. Po poronieniu zaszłam w ciążę po 3 miesiącach i teraz jestem już mamusia 9 miesięcznego urwisa :)
Także starajcie się zdecydowanie! ❤

Cieszę się, że Wasza historia ma takie piękne zakończenie 🥰
Dziękuję za wiadomość i dobre słowo 🍀
ZDrówka i radości dla całej Waszej Rodzinki ☀

No to Cioteczki, bedzie chłopak ❤
Co prawda narazie 20cm tego chłopaka, ale siusiak na swoim miejscu :D

Chłopcy są najcudowniejsi 🥰
Zacznijcie rozmyślać nad imieniem dla Łobuziaka 🥰
 
Cześć dziewczyny.
Wszystko jest okej udało się szybko zajść nawet sie nie spodziewałam że tak szybko sie uda. Miałam jedną miesiączke i po tej miesiączke była ouwalacja no i sie udało.
Jestem po wizycie u lekarza wszystko jest ok.
Wychodzi na 6tyg 2d. Termin wychodzi mi 3marca. Mam nadzieję że wytrzymam do końca i nie będę przechodzić poronienia kolejny raz.
Miłego dnia wam życzę[emoji16]
 
Cześć dziewczyny.
Wszystko jest okej udało się szybko zajść nawet sie nie spodziewałam że tak szybko sie uda. Miałam jedną miesiączke i po tej miesiączke była ouwalacja no i sie udało.
Jestem po wizycie u lekarza wszystko jest ok.
Wychodzi na 6tyg 2d. Termin wychodzi mi 3marca. Mam nadzieję że wytrzymam do końca i nie będę przechodzić poronienia kolejny raz.
Miłego dnia wam życzę[emoji16]
Jejku, ale cudowna wiadomość 😍 było już serduszko? ☺
A ile poronień masz za sobą? Lekarz wprowadził Ci jakieś leki? Przepraszam ale ciężko mi idzie kojarzenie kto ma jaką historię 🤷‍♀️
 
Dostałam luteine dopochwowo Ale nie wiem czy nie mam na nią alergii... Mam poronienie 1 za sobą.
Był tylko pecherzyk zolciowy nie było jeszcze serduszka. Ale mam nadzieję że już się pojawi jak będę na wizycie kolejnej 28.07
Jejku, ale cudowna wiadomość [emoji7] było już serduszko? [emoji5]
A ile poronień masz za sobą? Lekarz wprowadził Ci jakieś leki? Przepraszam ale ciężko mi idzie kojarzenie kto ma jaką historię [emoji2368]
 
Cześć dziewczyny.
Wszystko jest okej udało się szybko zajść nawet sie nie spodziewałam że tak szybko sie uda. Miałam jedną miesiączke i po tej miesiączke była ouwalacja no i sie udało.
Jestem po wizycie u lekarza wszystko jest ok.
Wychodzi na 6tyg 2d. Termin wychodzi mi 3marca. Mam nadzieję że wytrzymam do końca i nie będę przechodzić poronienia kolejny raz.
Miłego dnia wam życzę[emoji16]


Świetna wiadomość! 🤩 Gratuluję serdecznie i trzymam kciuki za serduszko 👍🥰
Dbaj o siebie i się nie przemęczaj :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Niestety nie mam dobrych wieści.
W zeszłym tygodniu w środę robiłam bete i wynosiła 50. Dziś plamieniw/krwawienie. Według om 6 tydzień, boję się że to ciąża pozamaciczna. Miałam mieć wizytę 22 ale przyspieszę na ten tydzień.
Już nie jestem dobrej myśli skoro od początku zaczyna się coś złego dziać.
 
Do góry