reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Wakacje w ciąży

Psiara1996

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie. Czy ktoś mógłby przybliżyć temat wakacji/lotu samolotem w 5 miesiącu ciąży :) będę na przełomie 18 tygodnia, wakacje już dawno zapłacone, nie spodziewałam się, że uda mi się tak szybko znów zajść w ciążę. Dziecko jest oczywiście najważniejsze, ale nie chcę też rezygnować jeśli brak przeciwwskazań. W okolicach pierwszych tygodni 7/8 lekko plamiłam/brudziłam ale już się wszystko uspokoiło a plamienia zostały określone jako "bez przyczyny" ponieważ nie mam krwiaka ani nic się nie odkleja. Lekarz nie ma powodu aby odmówić zgody a jednak mimo to jestem rozdarta. Lot dość krótki ok. 2.5/3 h :)

reklama

Loli05

Rozwiązania
3
Jedna kolezanka leciala do Polski w prawie 6 miesiacu,bez problemow,a druga kolezanka wlasnie u mnie byla i leciala na poczatku 7 miesiaca,bez problemow.

Jivka

Moderator
Rozwiązania
0
Ja leciałam ok.20 tygodnia, też krótki lot, niecałe 2h. Miałam zaświadczenie od lekarza że nie ma przeciwwskazań i myślę że to najważniejsze. Plus świetne ubezpieczenie z dobrą ochroną w ciąży w razie w. Większość ma limity na ciążę np.1000zł.

KlaudynaD.

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja leciałam w szóstym, miałam podobne obawy. Ale skonsultowałam to z moim lekarzem prowadzącym i nie miał zastrzeżeń.

reklama

Zuzanna1234

Rozwiązania
1
Ja mam lecieć w 25 tc a wracam w 27. Tez lekkie obawy, ale to ostatni czas na odpoczynek i jak moja lekarka mówi ostatni czas na wakacje :)

Tangerieme

Rozwiązania
0
Najlepiej skonsultować z lekarzem prowadzącym. Do wakacji niby daleko ale dla dziecka mało. Okres w którym się szybko rozwija. Ja osobiście jestem w 5 miesiącu ciazy i odpuszczam sobie loty samolotem z brzuszkiem. Ale następne wakacje polecę już z córeczka.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry