reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Wasa serca ASD I u dziecka - kardiolodzy, szpitale

Klara95

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2019
Postów
138
Cześć :)
Końcem września zostanę mamą synka z ASD I. Ubytek jest niewielki, ale ponoć jest w miejscu w którym nie zrośnie się sam. Zostaliśmy poinformowani, ze mamy nastawić się, że operacja będzie konieczna w 2 półroczu życia dziecka. Zdecydowałam się na poród w szpitalu z II stopiem referencyjności w którym niestety nie ma kardiologa dziecięcego. W ciąży na ECHO jeździłam do dr Janiak do Łodzi.
Szukam kardiologa dziecięcego na terenie Dolnego Śląska (najlepiej pracującego w szpitalu), bo stąd jestem. Interesuje mnie Wrocław.
Chciałam od razu dopytać - po urodzeniu się dziecka jak często odbywają się kontrole? Jak wygląda dalsza diagnostyka, opieka? Czy jest tu ktoś kto ma dziecko z ASD 1? Czy było operowane? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii o Szpitalu na Kamieńskiego we Wrocławiu ?
 
reklama
Hej. My co prawda tylko na kontrole i corka takiej wady nie miala, ale wlasnie na kamienskiego chodzilam do kardiologa. Tylko teraz nie pamietam jak sie nazywa 🙈
 
Do góry