reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"waszym zdaniem...."

czy jesteś zadowolona ze swojego lekarza ??

  • tak, w zupełności

    Głosów: 11 50,0%
  • nie, wogóle

    Głosów: 0 0,0%
  • może być

    Głosów: 9 40,9%
  • nie bardzo, chcialabym zmienić

    Głosów: 2 9,1%

  • Wszystkich głosujących
    22

mrs_szaya

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
349
Miasto
Warszawa
hejka, chcialam zapytac sie gdzie prowadzicie wasze ciąże
państwowo czy prywatnie
ile was to kosztuje
nazwiska i adresy lekarzy
wasza opinia na ich temat
czy są sumienni, zaangazowani, podzielają i starają sie rozwiewać wasze lęki np. zlecając badania dodatkowe, czy zbywają i odbębniaja morfologie co 2 mieśiące i mocz i dowidzenia. ???
jednym slowem wszystko wszystko na ich temat...

ja jestem z Warszawy i prowadze ciążę u
dr. Nowkuńskiej-Fachinetti.
LEK-MED, ul.Powstańców Śląskich
tel.0-22 665-02-02

prowadzila moja pierwsza ciaze panstwowo, potem przeszla do prywatnej przychodni ale przyjmuje na NFZ, bardzo ją lubie, ale czasem mam wrazenie ze mnie zbywa...

czekam na wasze opinie i namiary:)
 
reklama
Ja od początku chodze prywatnie, jakoś do państwowego ginekologa i państwowego dentysty nie mam zaufania :dry:

Do końca II trymestu chodziłam do genialnego lekarza
-----------------
dr Władysława Glinki
Kraków, ul Bronowicka 17, tel. 633 04 39
----------------
To mój lekarz już od 10 lat i uważam że naprawdę jest położnikiem i ginekologiem z powołania. Nigdy w ciąży nie siedziałam u niego mniej niż 40min, choć do gadatliwych osób nie należę, czasem było to nawet 1,5 godziny. Zajmuje się kobietą bardzo wszechstronnie wgłębiając się również w inne kwestie zdrowotne mogące mieć wpływ na ciążę.. hormony, metabolizm itd. Jest bardzo serdeczny, ma dużą wiedzę i zawsze wychodziłam od niego w pełni usatysfakcjonowana. No i nie jest drogi w porónaniu z innymi lekarzami - 50zł za wizytę ;-) Badania robię co miesiąc morfologia + mocz. W I trymestrze robiłam też masę innych badań.. te badania pochłonęły najwięcej pieniążków.
Jedyny minus u tego lekarza to makabryczne kolejki na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", czasem czeka się 3 godziny na wejście do gabinetu :wściekła/y:

Teraz chodzę do ordynatora Prywatnej Kliniki Położniczo-Ginekologicznej SPES, w której chcę rodzić (gabinety lekarskie, diagnostyka labor., sale porodowe, klinika - wszystko w 1 budynku).
----------------
dr Andrzej Bałasz
Kraków ul Królowej Jadwigi 15, tel 427 15 49
------------------
i też jestem zadowolona, choć poświęca dużo mniej czasu pacjentkom, bo przyjmuje je w czasie swoich dyżurów czasem pomiędzy jedna cesarką a drugą i nieraz trzeba czekać bo akurat jakiś dzidziuś się rodzi, to jednak nigdy nie czekałam dłużej niż godzinę :tak: Zleca dużo badań (oczywiście wszystko płatne) i uchodzi za jednego z najlepszych położników w Krakowie, to człowiek który kocha ludzi i to widać. Wizyty trwające maksymalnie 15minut - 60zł. Najlepiej przyjść do niego z gotową listą pytań.
 
Ja chodzę prywatnie do dr Rusieckiej (w Mińsku; państwowo pracuje podobno w szpitalu w Międzylesiu). Wizyta 70 zł, za usg dodatkowo nie dolicza

Czy jest dobrym lekarzem to nie wiem, bo nie rozmawiałam z nikim, kto miałby jakieś większe problemy i leczył się u niej, a po takich bezproblemowych pacjentkach to trudno oceniać umiejętności lekarza.
Pacjentek ma dużo, być może dlatego, że jest bardzo miła i jak na Mińsk jest dość tania. Poza tym jest jedną z dwóch kobiet-ginekologów w naszym mieście, reszta to sami faceci. Sama zaczęłam do niej chodzić, bo wolę do kobiety.

To, co mogę napisać z własnych obserwacji - jest kontaktowa, bez problemu pytam ją kilka razy o to samo, jeśli mam wątpliwości, nie zbywa mnie półsłówkami, tylko wyjaśnia.
Skierowania - bez przesady, ale daje - mocz co miesiąc, morfologia co miesiąc-dwa, robiłam też tokso, glukozę, żółtaczkę i chyba coś jeszcze. Usg 3 razy w czasie ciąży. Myślę, że na moją prośbę dałaby inne skierowania
Nie wprowadza mi żadnej traumy, jak mówię, że coś mi jest, to kontroluje, wyjaśnia, kiedy powinnam się poważnie niepokoić i zgłaszać do niej lub do szpitala. Do tej pory kilka razy mnie bardzo uspokoiła i pomogła (wystarczyło zmienić sposób postępowania)

Co mnie dziwi - nie badała mi szyjki chyba od 2 czy 3 miesiąca ciąży.

W sumie jestem zadowolona. Zrobiłam założenie, że kobieta wie, co robi, a ja będę jej wierzyć i nie będę się zamartwiać i tego się trzymam
 
ol co do tego badania szyjki to poprzedni lekarz do którego chodziłam też przestał mi badać szyjkę, chyba gdzieś w połowie ciąży, pisałam Wam zresztą o tym. Jak zapytałam dlaczego, to powiedział że mogłby tym badaniem zaszkodzić i jeśli nie ma odpowiedniego zaplecza (żeby np. szew założyć, a nie miał bo to normalny gabinet) to woli tego nie robić. Teraz w Klinice dr Bałasz bada mi szyjkę za każdym razem, ale zaraz obok w razie czego jest sala operacyjna.
 
No proszę, nie wiedziałam, że to może być takie niebezpieczne:confused:
Moja lekarka też ma zwykły gabinet z dala od szpitala, więc może o to chodzi. Dzięki za info:happy:
 
Ja chodzę prywatnie w Opolu do dr. Piątkowskiej od kilku lat. Wcześniej było kilku mniej lub bardziej fajnych lekarzy, ale moja Pani Doktor jest fantastycznym człowiekiem. Dlatego nie wyobrażałam sobie prowadzenia ciąży przez kogokolwiek innego. Ponadto w Opolu ma ona opinię lekarza znakomicie prowadzącego ciąże. Pracuje w szpitalu, w którym będę rodzić, to też plus.
Skierowania na badania dostaję reguralnie, wyniki sobie omawiamy na kolejnych wizytach. Każdą obawę pani doktor rozwiewa, albo zaleca szczególne postępowanie.
Czuję się na tych wizytach najważniejszą pacjentką pani doktor. No i zawsze jest serdeczna. To nie tylko dobry lekarz, ale jeszcze na dodatek naprawdę fajna kobieta:tak: !!!
Koszt wizyty 60 zl, a z USG 100.
 
madzia 24: nie schizuj się.. ja napisałam to co mój lekarz powiedział, co wcale nie oznacza że tak jest na pewno, że jest jakieś zagrożenie przy takim badaniu. Przez pewien czas chodziłam równolegle do tych dwóch lekarzy i zdarzało się, że mieli całkiem odmienne zdanie na ten sam temat, więc wiesz... dont panik ;-) Myślę, że jakby coś nie tak było z Twoją szyjką, to bałaby się ją tak badać i że babka wie co robi :tak:
 
reklama
ja chodze prywatnie do OLMEDU na zakladowej do pani dr. Anety Krasoń

wizyta kosztuje mnie 60 zl, a jesli ide na usg to place 100 zl, ale teraz usg mam robione przez moja pania doktor w salve na struga botam jest aktualnie najbardziej nowoczesny sprzet (wczorajsze usg z badaniem kardiologicznym i dopplerem 250 zl)

wizyta trwa ok 20 min, wszystko jest jak najbardziej ok, jak pytam po 10 razy o to samo to pani doktor 10 razy odpowiada, rozwiewa wszystkie moje watpliwosci, jak pojawa sie jakas z jej strony to od razu laduje w Matce Polce na oddziale na dokladnych badaniach ( 2 razy bylam, raz odmowilam)

duzym plusem jest to iz pani doktor pracuje w szpitalu gdzie bede rodzic

niestety wszystkie badania musze robic prywatnie (koszta!!) , ale wyniki sa sprawdzane i analizowane na biezaco.

jak na rzaie zdecydowanie moge polecic. bardzo milo i na luzie, bez "nadymania sie":-)
 
Do góry