reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"waszym zdaniem...."

czy jesteś zadowolona ze swojego lekarza ??

  • tak, w zupełności

    Głosów: 11 50,0%
  • nie, wogóle

    Głosów: 0 0,0%
  • może być

    Głosów: 9 40,9%
  • nie bardzo, chcialabym zmienić

    Głosów: 2 9,1%

  • Wszystkich głosujących
    22
Ja chodze prywatnie odkad straciłam poprzednia ciaze
dr ROMUALD WAJLONIS wizyta kosztuje mnie 70 zł (wszystko bez wzgledu na to czy samo badanie czy usg ale ja mam prawie zawsze jedno i drugie )
Przyjmuje mnie w szpitalu w ktorym pracuje i jak tylko mam jakis problem to moge dzwonic na kom i wiem co robic. Pracuje wszpitalu ktorym mam zamiar rodzic .Jest miły i bardzo delikatny
 
reklama
Jestem z Legnicy i chodzę do dr Agaty Jędrzejczyk - Musiak. Jest ona córką bardzo znanego w mieście ginekologa (on prowadził ciążę mojej mamie i dzięki niemu przyszłam na świat :-)). Dr przyjmuje w przyszpitalnej przychodni prywatnie i państwowo (pierwszą wizytę miałam prywatnie a teraz prowadzi mnie na NFZ). Moim zdaniem jest spoko, można z nią o wszystkim pogadać, w gabinecie ma USG i podczas każdej wizyty go używa. Jeżeli chodzi o badanie to jest bardzo delikatna.
Na razie tyle, efekty zobaczymy niedługo, jak wyjdzie na świat szkrab którego dogląda :-D.
 
Ja nie chodzę raczej do prywatnych lekarzy, to nie mam porównania. wiem tylko, że endokrynolog dziecięcy za wizytę chciał 200 zł.
Mam dobrego lekarza, która jest zarówno moim lekarzem i Oliwki (jest ginekologiem i pediatrą), mam do niej zaufanie, więc nie muszę szukać prywatnie.
Jednak jakbym nie miała takiego zaufanego lekarza, to by mi pewnie pozostało płacić.
 
Ja na szczęście też mam świetnego ginekologa i pediatrę na kasę. Jak pierwszy raz poszłam do gina to prywatnie, a On mi powiedział, że mam przyjść do Niego na kasę a pieniążki wydać później na maluszka, no i trafiłam do takiej naprawdę super przychodni, umawiam się na konkretną godzinę, jak się przeciąga, to do mnie dzwonią, żebym później przyszła... No i dziś idę do gina, bo mimo wszystko martwi mnie że jeszcze @ nie mam... Wolę usłyszeć, że wszystko jest w porządku...
 
Co do lekazy to ja chodze na kase chorych...zarowno do gina jak i dentysty... I naprawde nie moge nic zlego na nich powiedziec.
Ginekolok swietnie przeprowadzil cala ciaze, zagladal w szpitalu jak lezalam po porodzie pytal co i jak ....takze jestem zadowolona I JEST DO TEGO PRZYSTOJNY I MLODY;-):-p;-):-D:cool2:HIHI tak na marginesie:blink:

U dentystki bylam wczoraj...wrr....nie lubie tego ale trzeba bylo sprawdzic czy sie zabki po ciazy nie posypaly:baffled:i na szczescie wszystko ok....:-D:cool2:OGROMNA RADOSC:tak::tak:
 
reklama
Do góry