reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

inna, zamiast wysyłać męza z młodą a sama zostawać w domu, zrób odwrotnie! Niech oni sobie posiedzą, a Ty z Oliwką skoczcie sobie na wakacje:tak:. W końcu dlaczego masz być pokrzywdzona.
blond, oby pogoda się poprawiła do 18.
Co do rozwodu to masz rację - skoro on chce, to niech się sam zajmie formalnościami. Z jakiej racji jeszcze Ty miałabyś za tym biegać.....
Magdalenko, jakby co, to mam wózek na zbyciu w bardzo dobrym stanie;-).
zanet, to czekamy razem z Tobą. A jak sytuacja w domciu?
 
reklama
nikita, jak to mawiają najstarsi górale :-D;-) - mądrzejszy głupszemu zawsze ustąpi.Ja nie będę pokrzywdzona, bo wiem, że on tak nigdy nie zrobi, bo wie, czym to mogłoby grozić :tak:.A jeśłi by tak postąpił....No cóż, świadczyłoby to tylko o nim i o tym jak mu na mnie i Oliwci zależy :tak:.

zanet, te ostatnie dni i czekanie to chyba są najgorsze...Przyjemnego porodu życzę (o ile takie istanieją :eek:)
 
czesc laseczki.Maz juz mnie przeblagal,na kolanach i powiedzial ze jak mu nie wybacze to sie rzuci ze skal.
Przychodzi tylko mlodszy zwierz.Nie zrobila nic,ale J mnie wkur...wil bo pozwolil jej na przesiadwyanie w naszej sypialni,a dawno temu powiedzialam ze to jest jedyne miejsce gdzie nikomu nie wolno urzedowac.To samo sie tyczylo psa.Ksiezniczka wyprowadza go jak ma ochote a nie gdy jest potrzeba.Wiec w dupie mam balganie jej zeby z nim poszla,postanowilam sama z nim chodzic albo J i kropka.
Stara napisala do nas list w ktorym sa wskazowki jak mamy sie zachowywac.Tzn nie wolno nam mlodej denerwowowac,sluchac jej,bawic sie z nia,ulegac jak cos chce.Do mnie bylo;ze nie jestem jej matka i nie wolni mi nic robic w stoskunku do mlodej,CHYBA ZE MLODA BEDZIE MIALA OCHOTE POBAWIC SIE ZE MNA TO MAM SIE BAWIC,ALE TYLKO WTEDY GDY BEDZIE MIALA OCHOTE ! Bo ona i tak sie dowie wszystkiego co u nas sie dzieje :wściekła/y: Niech mnie lizna w puza wszystke stare wiedzmy :no::no:

MAGDALENKA mnie cyce urosly,zaczynaja bolec,mdlosci jako takich nie mam.Mam tylko takie ueehhhh podchodz do gardla i koniec.Dzis to juz 5 tydzien sie zaczyna,co?? aaa kwa wizyte u gina mam dopiero 31 lipca.J dzwonil do szpitala,mowi pizdom ze niedawno poronilam ze jestem w ciazy i chcemy sie widziec z naszym ginem.Pielegniara ze to nie ma sensu teraz na wizyte bo i tak nic nie da sie zrobic,a na USG nic nie bedzie widac,a tak ogole to moj gim jest na wakacjach.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Glupie suki,i jak tu nie klac !
INNA gdzie stara jedzie do NL??? A jak sie dowiedza ze ja ja tym walcem potraktowalam to tez beda mi dziewczynk slac paczki??
NIKITA w PL raczej nie bedzie nam dane sie spotkac,wiec moze w Paryzu?? Jestem ZA !
MINKA powal exa na kolana.Niech blaga o dowod hi hi.Na dowod mozna latac tylko po UE tak ze dzieciatka Ci nie porwie do Usa.
Pozdrawiam reszte towarzystwa wzajemnej adoracji :tak:;-):-)
 
Kindziu, nie mam zielonego pojęcia gdzie one do tej Holandii jadą.Ale jak się dowiem i Ci napisze, to podjedziesz tym walcem gdzie trzeba, prawda ;-)?? A jeśli zajdzie potrzeba to paczuszki osobiście będę Ci wozić :-D

Wracając do tematu zdjęć, to godzinę czasu ślęczałam przed kompem żeby znaleźć jakiś program do odzyskiwania danych, w końcu znalazłam jakiś darmowy i udało mi się odzyskać 45 fotek z ponad 60 :tak:.Bo jakbyście zobaczyły jakiego eksia esa wyskrobała do mojego faceta na ten temat :szok: Że mu nigdy nie wybaczy, że to były pamiątki jego dziecka i takie tam komunały. He he, co jak co, ale z tym wybaczaniem mogła sobie picza darować ;-), bo nie sądzę a nawet wiem, żeby mojemu facetowi zależało czy ona mu coś wybaczy czy nie.A jak dzwoniła do niego wcześniej to płakała...Matko boska, ja mam pewne podejrzenia co do niej - że jest rozchwiana emocjonalnie...Płakać bo ktoś skasował zdjęcia z aparatu...Jak usunęłam przez przypadek filmik z chrzcin mojego Potworka (czyli Oliwki) to owszem, smutno mi sie zrobiło, ale stwierdziłam, że mam nauczkę i następnym razem sprawdzę kamerkę czy nie jest coś nagrane.Ale płakać :sorry2:

Kinia, a innej możliwości z ginem nie masz?? Prywatnie jakoś czy coś?? 3maj się i dbaj o siebie :tak::-)
 
Kobietki ten gnojek ( czyt. Maciek) nie wrócił z Niemiec jeszcze więc jestem szczęśliwa, jak dla mnie może wogóle nie wracać, ja wogóle za nim nie tęsknie i mógł by in dla mnie nie istnieć. Córke mąż odwiózł do domu w piątek bo chciała bo powiedziała że na jakiś obuz jedzie i chce sobie porobić zakupy, a następnego dnia dzwoni do mojego męża czy nie wie gdzie mogła by tanio pojechać z chłopakiem na wakacje, bo na ten obuz to ona już nie chce jechać:szok: guwniara w sierpniu kończy 17 lat i chce z jakimś kolesiem wakacje spędzać.

Pozdrawiam Was kobietki :-)
 
następnego dnia dzwoni do mojego męża czy nie wie gdzie mogła by tanio pojechać z chłopakiem na wakacje, bo na ten obuz to ona już nie chce jechać:szok: guwniara w sierpniu kończy 17 lat i chce z jakimś kolesiem wakacje spędzać.

:-)
Ha, Żanetko, witaj w klubie macoszek rozbrykanych nastolatek! Tylko u nas młoda nie pyta, gdzie mogłaby pojechać z chłopakiem, ale informuje łaskawie, gdzie ma zamiar pojechać (albo i nie informuje,głowę dam, że o wieeeelu rzeczach nie wiemy;-)).
To Ci się trochę luźniej w domu zrobilo teraz? A jak tam szanowny teść?

KINDZIA, a to dobre, macie młodej ulegać, jak czegoś chce? A jak Was poprosi, żebyście zaciukali sąsiada, bo na nią krzywo spojrzał? To na tej terapii tak jej powiedzieli, że wszyscy mają jej ulegać? A z tym, że niby nie wolno Ci nic robić w stosunku do młodej, to nawet fajnie, nie? Znaczy, możesz spokojnie olać, skoro tak i nikt nie będzie miał prawa mieć pretensji....
Z tym ginem, to dziwna sprawa, mi robili USG w baaardzo wczesnej ciąży, bo była zagrożona, lekarz tylko kręcił głową że jeszcze bardzo malutka i trudno coś prorokowac, no ale jednak COŚ było widać i choć to była tylko czarna kropka na wydruku z USG, to wiedziałam, że to moje dziecko i było to dla mnie bardzo ważne. I nikt mi nie mówił, że to nie ma sensu..... a musisz iść koniecznie do Twojego lekarza, nie możesz raz pójść do innego?
Co do Paryżewa, to jestem jak najbardziej za:tak:.

inna, niezłą robotę odwaliłaś z tymi zdjęciami, gratulacje. Przygotuj się, że w podziękowaniu za Twój wysiłek usłyszysz - czemu tak mało?;-)

miłego wieczorka kobitki
nikita

Aaaaa, wiecie co, niedawno zaglądałam na podobny wątek dla macoch na innym forum, tak przez przypadek, zajrzałam z ciekawości. I wiecie, doszłam do wniosku, że w porównaniu z tamtym, to u nas jest wersal i bułka przez bibułkę.......a "nasze" eksie to powinny nas po rękach całować za to, że się o nich nie wyrażamy tak, jak tamte panie, bo przy nich, to my cienkie jesteśmy;-). To jako ciekawostkę przyrodniczą podaję:-D
 
nikita, a co to za forum?? Chętnie poczytam, może się czegoś nauczę??Bo wiesz, na nauke nigdy za późno :-p

Co do zdjęć, to eksia wysiliła się na dwa słowa: fajnie,dzięki :wściekła/y::angry:.No pewnie,najpierw ryczy,debilne esy pisze, a później stwierdza że fajnie. Może ja jej młotek kupię, żeby sie postukała w łeb :sorry2:

A teraz nius z ostatniej chwili - niedawno dzwonił do mojego faceta jego ojciec i pytał czy Młodej byśmy na noc nie wzięli, bo eksia pijana w sztok przyszła do domu :szok:.Jasno, 19 godzina a ona przez miasto z dzieckiem nawalona jak autobus :no:.Skończona kretynka
 
czesc lasencje :-) ja tez chce znac ten watek :tak: Mozemy dostac link?? plissssszzzz
Co do mlodej to mnie moga wiecie w co poclaowac,tylko ze z przodu.Nie oddzywam sie bo niechce mi sie i nie musze.Nie jestem jej matka ale tez nie jestem na poslugach starej i bede robic tak jak ona chce."Kinga ma sie bawic z mloda jak bedzie miala ochote,ale tylko jak bedzie miala ochote" Inna dawaj ten mlotek,tej wariatce tez sie przyda.
Co do gina to nie ma innej mozliwosci.Tu nie ma prywatnych gabinetow.Takie szujstwo w tej Holandii.W dupie maja to ze mialam problemy wczesniej,ze poronilam.Co ma byc to bedzie.Przeciez to nie ich dziecko,prawda? :wściekła/y::wściekła/y:A ze doktorek na wakacjach to moj pech i tyle :wściekła/y::wściekła/y: To co?? Wyglada na to ze bede zachodzic,ronic,zachodzic,ronic bo u nich do 3 miecha ciaza jest gowno warta.
Zanet,pozbylas sie strupow z domu,wykorzystuj tez czas na odpoczynek i zalegla lekture.A jak tam mezulek?? Grzeczny chlop ?
dobrej nocki drogie parafianki pppaaaa
 
zanet trzymam kciuki za szybki i w miare bezbolesny porod:) co do wakacji z chlopakiem..hmm a ty ile mielas lat jak pojechalas pierwszy raz na takie wakacje?? tez w jej wieku myslalas o sobie ze ejstes jeszcze gowniara i nie mozna?? dac im paczke kondonow albo do gina po tabletki wygonic i niech jada gdzies blisko domu a weekend
kinia ty sie nie denerwuj kobito...daj tej malej szanse...co do opieki w holandii podczas ciezy...ech zenujace..ani razu gina nie widzialam, a przeciez chorowalam dosyc powaznie. jak mojlekarz w zalatwil szybkie usg nerek w szpitalu to tydzien chyba czekalam..
ja kiedys podczytywalam forum dla macoch na gazecie..ale nie dla mnie..
ja ostatnio imprezuje...po niedzielnym karaoke szlam po 2 w nocy w cenrtum miasta i cala droge tanczylam:) szkoda ze o 2 zamykali bo bym do rana siedziala bylo tak fajnie:)
a ja sie dzisiaj dowiedzialam ze ten osiol nie pamieta kiedy dokladnie ma urodziny...to mu powiedzialam zeby swoich corek zapytal bo one zawsze pamietaja:)
 
reklama
Do góry