reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Inna- powodzenia z młodą, mam nadzieję że będzie ok, i że tatuś nie zapomni nagle o waszej córce i nie skupi całej uwagi na młodej...
Kindzia- 31 godzin trwał poród?, masakra, to przecież wykończyć się idzie...
Mama Julci- to fajnie że się przeprowadzacie, exowa wynajmie chyba detektywa żeby śledzić co się u was dzieje, hehe...
Minka- coś się nie odzywasz, czyżby to już...?
A my dzisiaj miło spędziliśmy dzionek- pogoda piękna więc wybraliśmy się z grilem nad jezioro, przydało mi się trochę odpoczynku po całym tygodniu studiów...
To jest akurat inna sprawa.Eksowa ma w moim bloku brata,który jest naszym bardzo dobrym kolegom i podejrzewam,że teraz często będzie jego gościem..heheh,a chodzi tam sporadycznie..
 
reklama
jestem !:-) Udalo mi sie znalesc chwilke:rofl2: dzidzia sobie pochrapuje,a ja nadrabiam zaleglosci.NIe tylko was tak zaniedbalam.
Ja musze przyznac ze w ciazy bylam traktowana jak ksiezniczka.Nie musialam robic nic.Bylam notorycznie zmuszana do odpoczynku,moje humory byly cierpliwie znoszone,bez slowa sprzeciwu ani nawet krzywienia sie.Teraz tez mam duza pomoc od Jerrego,ale ja go od poczatku wciagnelam w obowiazki i nie mowilam ze robi cos nie tak.Noooo chyba ze naprawde musialam sie udzielic ;-)Wiec teraz wstaje do malego w nocy przwija karmi,kapie.Dobrze mam:tak::happy:
MAMA JULCI Ty to masz pecha jakiegos,fatum.Exa przesladuje cie na kazdym kroku,hi hi nawet jak sie wyprowadzisz:laugh2:

Nie jestem w stanie odpisac karzdej z was.Postaram sie od dzis wiecej udzielac.Powiedzialam POSTARAM ! milego poniedzialku ! paa
 
A ja się zastanawim jak nauczyć wiki porządku, przecież to duża dziewczynka a taki niechluj. Ma obowiązki, ale wszystko robi byle jak, dam jej ubrania do składania to za chwilę słyszę że już poskładane, zaglądam do szafy a tam wszystko upchane, skotłowane. Leń jest straszny, do tego stopnia że jak idzie do łazienki a tam akurat się skończy rolka papieru to nie chce się jej założyć nowej, po prostu nie podetrze się wtedy, woli tak niżby miała założyć nową rolkę. Mam już tego dosyć, teraz jak coś robi np. odkurza to jak widzę że byle jak to ma na nowo i tak do skutku, czasem już mi się nie chce, wolałabym wziąść ten odkurzacz czy te ubrania i sama zrobić porządnie i szybko a nie tracić czas na użeranie się z nią, ale myślę sobie- nie odpuszczę, bo potem się przyzwyczaji że nic nie musi robić, albo wycwani że jak zrobi byle jak to ktoś ją wyręczy... Ale skąd takie lenistwo, nawet jak temu królikowi zmienia to ze łzami w oczach, bo dupsko trzeba ruszyć...
 
Ale słodki, ja też już chcę takiego!!!!!!!!!!!!
A jak tam dziewczyny, widziały już maluszka?, jak zareagowały?
 
czesc ! Jedna widziala,chce zebym zaczela z nia rozmawiac,ale sie nie doczeka.Podlizuje sie,nawet podala mi obiad ostatnio,ale mnie to nie wzrusza.
A gdzie reszta laseczek?
 
Witajcie.Dawno mnie tu nie było.Roboty remontowe postępują heheh.Faktycznie fatum eksowej mnie prześladuje,ale mam nadzieje,że dam sobie z nią rade.Kobitki jestem dzisiaj w nerwówce mój synuś zdaje dzisiaj mature.On podchodzi do tego bardzo spokojnie,ale ja ...no cóż nerwówka / i to jaka/.Chyba swojej tak nie przeżywalam...
 
Dzięki za te kciuki.Ja też wspominam czasy szkolne,mature z rozrzewnieniem.Chciałabym aby te czasy wróciły....
 
reklama
Witam, dawno mnie tutaj nie bylo i chyba pora nadrobic zaleglosci :tak:.

KINDZIA slodziutkiego masz synka :tak:Gratuluje raz jeszcze :-D.

Dzisiaj odbylo sie spotkanie rodziny M. z psychologiem Mlodego (pisalam o nim kilka tygodni temu) ale nie bylo rozowo. Napisze Wam jutro bo dzisiaj juz troszke pozno.

Pozdrawiam i zycze spokojnej nocki
 
Do góry