reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

reklama
:tak:Witam,
Dziekuje minka_12 :-)
a Mlody na razie grzeczny :tak: tylko gluchy trzeba mu powtarzac wszystko 1000 razy.
slonko.. ciesze sie razem z Toba i kciukam zeby juz tak zostalo :tak:

Pozdrawiam
 
Witajcie kolezanki.
Slonko nawet nie wiesz jak sie ciesze ze twoje zycie wreszcie zaczyna byc "normalne".Mam nadzieje ze mlodej sie nie odwidzi i juz nie bedzie fundowac ci zycia pelnego stresu.(mam nadzieje ze to nie byla tylko magia swiat)
Mysle ze ona w pewnym momencie poczula sie samotna i dlatego zaczela sie zastanawiac nad sytuacja co moze zyskac a co stracic.Nie mowie tu o dobrach materialnych.ale "duchowych"
MANGIE noo to bedzie parka! Juz masz blizej niz dalej.Jak sie czujesz?? Wiesz ze teraz mozesz wymagac wiekszych przywilejow dla siebie.Wiesz co mam na mysli?;-)
Aaaaa SLONKO w innym topiku BB doczytalam sie ze dziewczyna o nicku Sloneczko jest w ciazy.I w pierwszej chwili myslalam ze to ty :zawstydzona/y:
MANGIE MINKA zazdroscicie mi spokoju:cool2: ? Zrobcie to co ja ;-)
Widze ze nasz nadzorca BESTYJKA czuwa nad naszymi rozmowami.Czy nie macie wrazenia ze to tak jak za komuny ?? ROZMOWY KONTROLOWANE,ROZMOWY KONTROLOWANE !:-D:-D:-D a pamietacie oddzew z tego filmu?? To wam przypomne,bo moze kolejnym razem nie uda wam sie zalogowac na BB :evil:"Zyrafy wchodza do szafy,pawiany wskakuja na sciany " :-D:rofl:
 
A mnie tak naszła refleksja jak to trzeba na ludzi uważać- siedzicie sobie w parku i dosiada się do was jakaś kobieta, rozmawiacie o dzieciach i gdzieś w trakcie rozmowy mówisz że jesteś macochą- a to się okazuje taka psychiczna co nienawidzi wszystkich macoch i potem człowieka prześladuje, albo wogóle wymorduje ci dzieci, bo lepiej być martwym niż z macochą...
 
No, chyba muszę do Rutkowskiego zadzwonić, albo tych detektywów z tvn bo Weroniqe śni mi się po nocach, hehe...
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie :)

pewnie, nie zawsze będzie tak słodko, ale póki co, dobre i tyle.

... kilka dni temu dziewczyny robiły ze mną pierogi. Młodsza zazwyczaj ze mną robi, ale starsza też się dołączyła i wpólnymi siłami zrobiłyśmy aż 100 szt :p
Przyniosła też dla nas ciasteczka które piekła ze swoim chłopakiem...:szok:

Nasze rozmowy są ogólne, przeplatane żartami, jakimiś opowieściami czy wspominaniem czegoś tam wesołego. Nie jest tak, że nagle oblał nas sztuczny instyng uczuć nie nie. Kiedy wraca do domu, z przyzwyczajenia nie raz wślizguje sie do pokoju i nawet jej nie widzę tego dnia :-D

.....a te środki czystości o których pisałam w poprzednim poście, kupiła za własne pieniądze....

Co do ciąży Kindziu, bardzo bym chciała, ale mój mąz uważa, ze jest już za stary (43) ............:-(


Pozdrawiam wszystkie macoszki i nie tylko

Słonko
 
reklama
tak na marginesie,
ta ostatnia zbananowana przez naszą bestię tak mi dowaliła, że odechciało mi się wszystkiego.....: (
 
Ostatnia edycja:
Do góry