reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Witajcie Macoszki
oj dawno mnie nie było , ale ostatni weekend z pasierbem spowodował ,że wróciłam się pocieszyć .... czasem po prostu koszmar, z roku na rok gorzej, a wszystkim udanym macochom zazdroszczę przepisu na udaną więź z innym dzieckiem niż własne... dla mnie robi się tortura to jak muszę się przywitać czy pożegnać z nim, a wspólny posiłek to już koszmar... ale cóż chciało się mieć faceta z dzieckiem to się ma i znosi się trudy wychowania , jeszcze przez tego małego potworka rozsypały się wakacje mojego siostrzeńca..... ale co tam grunt ,że nasze maluchy rosną zdrowo... a jak tam u Was Kobitki Macoszki.....????
 
reklama
niestety możesz tylko chyba wystąpić o stworzenie rodziny zastępczej ale to w przypadku odebrania lub dużego ograniczenia praw rodzicielskich..... wiec za wiele wam sie nie uda a dogadać się nie możecie?? 16lat to już duży chłopak....
 
witam :) pewnie mnie nie pamiętacie dawno mnie tu nie było ale czytałam co u Was słychać :)
ostatni raz jak pisałam byłam na poczatku ciąży,martwiłam się że córeczka mojego kochanie z poprzedniego małzeństwa nie zaakceptuje ciąży...a teraz wpadam pochwalić się że mała tuli sie do brzuszka,mowi do juleczki,cieszy się że będzie miała siostrę,mowi że chce ze mną rodzić :) już nie może się doczekać aż mała przyjdzie na świat ;) cieszę się z tego bardzo bardzo mocno i mam nadzieję że jak mała się urodzi to mojej pasierbiczce się nie odwidzi heheh :)

pozdrawiam was serdecznie :)
 
beti super!!
trzymam kciuki, żeby Twojej pasieribcy się nie odwidziało:tak:
jesli będziesz ją angażować do pomocy przy dzidziusiu, żeby nie poczuła się odrzucona to powinno być dobrze:-)
 
śliczna sukienka!
super fotki-widac ze zabawa byla przednia:-)

ja jutro jade na wesele do kuzynki M;-)
ale eksowej nie będzie:rofl: na szczęście jej nigdy nigdzie nie ma.. uf;-)
 
cześć dziewczynki
pdczytuję Was, ale jakoś u mnie w zakresie macochowania nic się nie dzieje. Bartek od początku sierpnia z mamusią, która właśnie rozstała się z ukochanym, dla którego rzuciła męża, i już ma nowego. oczywiście Bartek o wszystkim wie, bo mamusia sypia przy nim z kolegami.
ja na szczęście nie mam z nim problemów, już więcej z moimi urwisami
jak widać po suwaczkach, spodziewamy się dzidziusia. przed dziećmi nie dalo się ukryć, bo wyglądam jak w 5/6 miesiącu.

mama Julci - gratuluję poradzenia sobie z kretynką. dużo siły na następne imprezy
 
reklama
Do góry