reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek gratulacyjny marcóweczek:)

reklama
Cat - gratulacje ślicznego synusia! trzymam kciuki oby szybko wyszedł z inkubatorka i cieszył się życiem razem z mamusią:-)
 
Dziękujemy bardzo ;) Po południu odłączyli tlen i jadł z butli! ;) Mało tego dali mi go na ręce ;DDD Zaraz idę go nakarmić bo mi pozwoliły. Udało mi się odciągnąć z 15 ml mleka... masakra, mam nadzieję że niedługo będzie go więcej.
CC było z powodu wielowodzia i makrosomii (przed podjęciem decyzji o cc ocenili go na grubo ponad 4 kg) Zaczęła się akcja porodowa, było zozwarcie na 1 palec i zaczal wychodzić pęcherz płodowy a nie mozna bylo dopuścić do odejścia wod bo groziło to wypadnieciem pępowiny. Malutki dostał w pierwszej minucie tylko 6 pkt w nastepnych 6 i 9.
Idę do niego zaraz na kolejne karmienie ;) Mam nadzieję ze juz niedługo będzie dobrze.
 
reklama
Cat gratuluję syneczka teraz już bedzie wszystko wporzadeczku wystarczająco nadenerwowałaś sie przez całą ciąże
 
Do góry