reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek świateczny...

DSC00012sw.jpg
Nasza rodzina

DSC00015sw.jpg

DSC00030sw.jpg

DSC00053sw.jpg
 
reklama
Na pierwszym zdjeciu Marysia z prababcia
na drugim wypakowuje prezenty
potemsie nimi bawi
a na koncu z mamusia
 
Tak zadowolona co kolo niego przejdzie to siada a ja zawalu dostaje kto sie odzywa
bo ona ma opcje spiewania liczenia i abecadla.
Jak usiadziesz to krzeselko ją wita
potem licza spiewaja jak mala przeklada obrazki to ono wymienia kto na danym obrazku jest
i jest tam taka lampka jak ja nacisniesz to mowi ze tewraz jest np czerwone swiatelko ooooteraz zgaszone swiatelko itd
ale mala jak to mala szybko nudzi sie.
dostala tyle prezentow ze szok
dostala psa ktory jest identyczny jak zywy
jak go wyjeli to myslalam ze babcia zabila psa i tego wypchala hiiihii
no i lalke Zosia ktora spiewa piosenki po nacisnieciu raczki itd
 
u nas uczydelko krzyselko juz dawno nie bawi:) wlasnie pozyczone od kuzynki oddalismy go 3 miesiac temu lepsze sa samochody jedziki na baterie:) 3 tygodnia bal sie a teraz nie złazi:)!
 
No to teraz troszkę juz mniej świąteczne zdjęcia...ale Sylwestrowe:-D

Mój syn wczuwa sie w role DJ'a



A to ja:-D

I mój mąż

I takie tam z zabawy...


Zyczenia sylwestrowe z męzem
 
Pokażcie swoją zabawe sylwestrowa!

Oczywiście Pauli ja też jestem zdjania ze Marysia jest śliczniutka i fantastyczna!:tak:
 
my nie mamy zdjec z zabawy sylwestrowej, Sebus poszedl spac porzed 20, w zasadzie to wracalismy od rodzicow a maz juz niosl spiacego Sebastianka, ja ogladalam TV i przysypialam a potem zyczenia i Nowy Rok. ale twoje zdjecia super, ladnie wygladalas, wysoka jestes czy to buty na obciasie? ladny gorset. a DJ bezapelacyjnie rewelka!
 
reklama
Monika ja mam 180 cm wzrostu, wiec obcas zawsze płaski:-D
Gorset sprzed prawie 4 lat, szyty specjalnie dla mnie na ślub cywilny:tak:, wiec moje zdziwienie bylo wielkie, jak się okazało 10 min przed wyjsciem ze nie mam sie w co ubrac, ze się w niego jeszcze zmieściłam:-DAle dzieki temu poczułam sie lepiej:-D
A Ignacy dostał zestaw grajaco nagrywajacy od chrzesnego i się okazał najlepszą zabawka od mikołaja..poł dnia potrafi siedziec i brzdąkac:tak:
 
Do góry