reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

watek zamkniety - glosowanie

czy jestes za zamknieciem glownego watku?


  • Wszystkich głosujących
    25
reklama
No to i ja zagłosowałam! W sumie tak i tak bedzie dobrze, ale czasem napisałabym więcej gdybym miała pewność że nikt nieporządany tego nie przeczyta - także..
 
Wolałabym, żeby nasze forum pozostało takie, jakie jest. Ale nie będzie mi przeszkadzało, jeśli je zamkniecie.
 
Zagłosowałam.
Popieram to, że jeśli zamkniemy a ktoś miałby ochote się dołączyć (nowy), bo teraz dopiero odkrył forum, to może nie mieć juz tej szansy.
Ale jeśli zdecyduje wiekszość to i tak się dostosuję :tak:
Buziaki
 
Do góry