reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamknięty

reklama
Ja wstępnie proponuję tak:
didi20, lisica, verna, beata, magnesia, nieśmiała ,mitaginka, asiula 24, jup, karenm,czarnulka,majówk@, matik2012, katagorka, vivid, asiaf, susel, ka-tka, passoa1705, verna, bella82, eweli85, corrine, monika27zde, rukmini,kropeczka24 i ja ;) jeśli o kimś zapomniałam to dopiszcie, najwięcej kojarzę te osoby i one się udzielają
 
Ja wstępnie proponuję tak:
didi20, lisica, verna, beata, magnesia, nieśmiała ,mitaginka, asiula 24, jup, karenm,czarnulka,majówk@, matik2012, katagorka, vivid, asiaf, susel, ka-tka, passoa1705, verna, bella82, eweli85, corrine, monika27zde, rukmini,kropeczka24 i ja ;) jeśli o kimś zapomniałam to dopiszcie, najwięcej kojarzę te osoby i one się udzielają

Myślę że mamy podobne zdanie ;-)
 
Ja wstępnie proponuję tak:
didi20, lisica, verna, beata, magnesia, nieśmiała ,mitaginka, asiula 24, jup, karenm,czarnulka,majówk@, matik2012, katagorka, vivid, asiaf, susel, ka-tka, passoa1705, verna, bella82, eweli85, corrine, monika27zde, rukmini,kropeczka24 i ja ;) jeśli o kimś zapomniałam to dopiszcie, najwięcej kojarzę te osoby i one się udzielają
Czyli rozumiem, że trzeba siedzieć co dzień na forum i pisać po 20 postów, żeby się załapać? Bo tak to pewnie według niektórych wygląda
 
Ja wstępnie proponuję tak:
didi20, lisica, verna, beata, magnesia, nieśmiała ,mitaginka, asiula 24, jup, karenm,czarnulka,majówk@, matik2012, katagorka, vivid, asiaf, susel, ka-tka, passoa1705, verna, bella82, eweli85, corrine, monika27zde, rukmini,kropeczka24 i ja ;) jeśli o kimś zapomniałam to dopiszcie, najwięcej kojarzę te osoby i one się udzielają

Corrine jest dopiero z nami od wczoraj może jeszcze troszkę byśmy ja poznały.
Bella82 to nie kojarzę.
Ale Kasia82 się też udziela i bozka13. Zresztą jak się kliknie w kogoś login wyświetla się cała historia jego postów.
Katka tez nie dała znaku życia od 8.10.
Ja rozumiem ze dziewczyny pracują źle się czują ale jak mamy sue tan czuć dobrze i nie bać się gadać prywatne rzeczy to choć mógłby ktoś napisać choć raz na tydzień cześć u mnie ok.
To moje luźne uwagi.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny moim zdaniem za wczesnie.. Nie znany sie wogole w wiekszym gronie niz moze 10-15 dziewczyn. Nie wszytkie musza posac codziennie duzo z nas jeszcze pracuje, czesc sie wstydzi dolaczyc. Jak ktos sie wypowiada czesto i od niedawna to wcale nie dake gwarancji ze jest w pozadku. My mialysmy na kwietniwkach oszustki ale zanim wpadly z czyms to trwalo kilka dni czasem tygodni.... Wrzucajac zdjecie brzucha bez twarzy nie wrzucacie nic osobistego tak samo wrzucajac zdjecie z Usg takich jest pelno... A twarzy chyba niewiele z nas ma ochote narazie pokazywac... Ale jako ze jestem w mniejszosci dostosuje sie do reszty.
 
reklama
Nikola oczywiście że nie trzeba dlatego napisałam że proponuję taki zestaw bo po prostu te osoby kojarze i prosiłam o dopisanie jeśli kogoś pominełam. Ja też nie siedze całymi dniami na forum bo po prostu nie mam na to czasu i może być tak że kogoś nie kojarze wcale a ten ktoś sie udziela. Nie jestem tu żadną wyrocznią żebym miała decydować kto ma być a kto nie ale każdy ma prawo napisać swoje zdanie.
O takie podejscie jak karenm chodzi aby wspólnie rozważyć każdą propozycje i żeby każdy mógł się wypowiedzieć.
 
Do góry