reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamknięty

reklama
Ja też dziękuję za pamięć o mnie;-) ja już wcześniej pisałam o zamkniętym, bo fotki tylko tam wstawię;-) Miałyśmy tez taki na styczniówkach 2009 i był super, można było pokazać co się kupiło dla maleństwa, jaki wózio, ja plus wózio itp. fotki pokoju łóżeczka .. itd jak się dzieci urodziły:tak: Chodzi mi o fotki a nie link do danego produktu:tak:
 
lisica ale ja nie pisałam, żeby zapraszać obce osoby do zamkniętego, tylko to była moja odpowiedź na to, że jest za wcześnie na zamknięty, bo tak nie uważam. Poza tym u nas na kwietniówkach najpierw miałyśmy zamknięty na bb, a potem po urodzeniu dzieci grupę tajną na fb. I co? I dopiero w tej tajnej grupie (która niby już miała być wysortowana itd) wyszła na jaw prawdziwa natura pewnej dziewczyny, która kręciła, mieszała itd, wczesniej wszystko było ok. Czyli tak naprawdę czekanie tyle miesięcy, które miało nas uchronić przed ewentualnym oszustwem i trollem na niewiele się zdało.
 
Magnesia ok, wywalisz taką osobę. Ale co się dowie o Tobie i ile wyniesie z wątku to już nieistotne? Ja raz widziałam zdjęcia mojego dziecka krążące po sieci, ukradzione na Instagramie. Dlatego jestem z takim a nie innym nastawieniem.

Katagorka a ta druga lista rozumiem jest do głosowania? Bo ja uważam że KasiaJ82 jednak jest od początku i udziela się sporo. Ale ja ją znam też dłużej z innych wątków, więc mogę za nią poręczyć ;)

Mitaginka masz rację, niektórzy potrafią dobrze kamuflować siebie i swoje zamiary :-/
 
Ja byłam na innym forum... i co wg admin sobie odszedł dziewczyny zostały, przeniosłyśmy się na fb i już ponad 3 lata się znamy z niektórymi osobiście i to jest najfajniejsze!!!
 
reklama
Do góry