reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamknięty

reklama
Dzięki za pamięć o mnie dziewczyny, nie piszę tak duzo jakbym nieraz chciała bo cały czas chora, no i też doświadczyłam niebyt przyjemnych rzeczy przez ujawnianie danych w necie,niestety takie czasy, ktoś może ukaść zdjęcie, tożsamość...
To mi się zdarzyło, podobnie jak e-mailowy przesladowca ;-) teraz się z tego smieję, ale wtedy...
A co do listy nr 2 to kojarzę wszystkie dziewczyny, tylko niektóre malutko
bozka13,Niesmiala, Domi11 , bella82, monika27zde najbardziej.
 
Dzięki za dodanie mnie do listy :) do końca nie będzie na100%wiadomo z kim mamy do czynuenia. Basze forum sierpniówek sie podzieliło.teraz na zamkniętym wszystkue sie znamy wcwiekszości osobiście.nawet te z zagranicy :)
 
Znalazłam wątek ;)
Dziękuję za pamięć o mnie.

Nikola nie obraź się, ale ja ciebie nie kojarzę w ogóle więc jak mam zdobyć do ciebie zaufanie? Nie musisz pisać codziennie po kilka postów, ale dobrze byłoby wiedzieć że się udzielasz i będziesz udzielać.
Wiele się już na tym forum działo, włącznie z kradzieżą zdjęć, stąd nasza selekcja.

Mitaginka moim zdaniem zapraszanie obcych osób na zamknięty wątek = bezsensowne utworzenie wątku zamkniętego, bo nie taka jest jego idea. Zawsze można dodać kogoś do listy dostępu, jeśli sobie na to zasłuży udzielaniem się na majówkach.
Doskonale Was rozumiem i mam zamiaru się obrażać. Wiem co to znaczy kradzież zdjęć dlatego też nie mam zamiaru umieszczać na ogólnym forum zdjęć usg ani się uzewnętrzniać publicznie.
 
Dziewczyny nie ma o co się obrażać albo złościć zawsze jest ryzyko. Musimy zacząć od jakieś grupy którą albo powiększać będziemy albo zmniejszać. My na maj 2010 do tej pory piszemy na zamkniętym nie wszystkie i na fb a też dużo z nas zna się osobiście
 
reklama
Do góry