reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Wątpliwości...

Rozwiązania
0
Hejka! W końcu postanowiłam tutaj napisać, wcześniej przeczytałam chyba wszystkie fora w necie...

A więc... Moje cykle zazwyczaj trwają 30-33 dni... Ostatnią @ miałam 14.01.2019... Seks bez zabezpieczenia był 20.01, 25.01, 26.01, 27.01 później seks przerywany (nie skończył we mnie) 29.01 i 31.01...
Miesiączka spóźnia mi się 5 dni, 3 dni temu zrobiłam test (po południu) ale była jedna kreska kontrolna do tego mega blada... (Nie wiem co to może oznaczać)...
Jakieś 2 tyg już bolą mnie piersi i czasem podbrzusze jak na okres, ale go nie widać... Jaka szansa, że jestem w ciąży? Test mógł jej jeszcze nie wykryć? Czy miałam felerny test skoro ta kreska kontrolna była mega blada i pokazała się jakieś 3 min po siknięciu?
Kochane podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat mojego przypadku

Pozdrawiam!!

reklama

cafe1997

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Jak kreska się pokazała to moim zdaniem ciąża. Powtórz test lub idź na betę :)

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Jeżeli test pokazał jedną kreskę w obszarze kontrolnym to nie jesteś w ciąży. Jeżeli byłaby druga kreska w obszarze testowym to tak. Nawet jeżeli ostatni seks był 31.01 to już by coś wyszło gdyby była ciąża. Ale dla pewności możesz zrobić badanie beta hcg.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry