reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Wiktoria.motylek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2023
Postów
22
Cześć , mam takie pytanko jakoś ponad tydzień temu (8-9) dni prawdopodobnie mogło dojść do zapłodnienia , mialam wtedy owulacje mam regularne cykle i wiedziałam ze to wtedy. Czy można już mieć jakieś objawy ? Bolą mnie jajniki i mam uczucie rozpierania w podbrzuszu takiej pełności ciągniecie lekkie skurcze , nigdy nie miałam tak do tego mam czasami zawroty głowy , co o tym sądzicie ? Jestem jakoś 9 dni przed okresem ale objawy okresu mam dużo później zawsze ( i ten brzuch całkiem inne uczucie ) kiedy test będzie wiarygodny ?
 
reklama
Cześć , mam takie pytanko jakoś ponad tydzień temu (8-9) dni prawdopodobnie mogło dojść do zapłodnienia , mialam wtedy owulacje mam regularne cykle i wiedziałam ze to wtedy. Czy można już mieć jakieś objawy ? Bolą mnie jajniki i mam uczucie rozpierania w podbrzuszu takiej pełności ciągniecie lekkie skurcze , nigdy nie miałam tak do tego mam czasami zawroty głowy , co o tym sądzicie ? Jestem jakoś 9 dni przed okresem ale objawy okresu mam dużo później zawsze ( i ten brzuch całkiem inne uczucie ) kiedy test będzie wiarygodny ?
Ja na 9 dni przed miesiączką czułam bol jak na okres i uczucie mokrosci
Kilka razy szłam do toalety z pewnością ze dostałam okres.Często bolała mnie głowa.Mam uczucie pełności.
Na 4.dni przed miesiączką zrobiłam test i wyszła jasna kreska.
 

Załączniki

  • IMG_20231224_083656359.jpg
    IMG_20231224_083656359.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 46
Ja na 9 dni przed miesiączką czułam bol jak na okres i uczucie mokrosci
Kilka razy szłam do toalety z pewnością ze dostałam okres.Często bolała mnie głowa.Mam uczucie pełności.
Na 4.dni przed miesiączką zrobiłam test i wyszła jasna kreska.
Chyba jutro lecę po test , mam tak samo piersi mnie nic nie bolą ale podobno nie musza , najbardziej mnie bolą jajniki a nigdy tak nie miałam czuje że coś jest na rzeczy
 
reklama
Do góry