reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesna ciaza

Dołączył(a)
3 Styczeń 2017
Postów
10
prosze o porade, tydz temu robilam test wyszedl pozytywny mam juz coreczke ktora ma 3 lata. jednak mam problem poniewaz na wizyte ide dopiero 12 grudnia a mam bole takie jak miesiaczkowe no moze delikatniej slabsze. ale boli mnie krzyz ,klocie w pochwie jest i pobolewa brzuch jak na okresik tylko delikatniej. jednak jest to dyskonfort dla mnie i nie wiem czy wogole sie tym przejmowac ,w pierwszej ciazy bylam tak zapracowana ze nawet nie zwracalam uwagi czy mnie cos boli. prosze o porade i pozdrawiam
 
reklama
To nie mozna wcześniej do lekarza zadzwonić? A bole jak na miesiączkę jeśli nic sie nie dzieje innego plamienie czy cos sa normalne macica rosnie.:)
Jednal warto skonsultować
Ja mialam takie bole czasem ze spac nie moglam jakby okres 100 lecia mial przyjść po polowie ciazy
Oczywiście lekarz mnie zbadal :-)
Mówił tez ze szczupłe osoby moga tak czuc bardziej niz otyle
Jedyny magnez ktory mi pomogl to magne b6 :-)
Kup sobie magnezu mozna duzo
 
Dziewczyno, jeśli coś Cię niepokoi, to zasuwaj do lekarza, a nie pytaj w internecie!
Takie bóle to może być "nic", a może być też poronienie i co, mamy Ci wywróżyć, która z tych opcji jest w Twoim przypadku?
A jeśli Ci napiszemy, że te bóle są normalne, a okaże się, że jednak w Twoim przypadku był to symptom czegoś złego, to do kogo będziesz mieć pretensje, że nie poszłaś do lekarza???
 
Do góry