reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy ciąży?

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny, 18 kwietnia współżyłam z mężem bez zabezpieczenia, od paru dniu codziennie towarzyszą mi mdłości, biegunka, uderzenia ciepła i zimna. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Chciałabym dodać, że było to dwa dni po zakończeniu miesiączki. Teraz według mojego kalendarzyka miesiączkę powinnam mieć za 10 dni i obecnie mam brak śluzu, tak jak w sumie przed każdą miesiączką. Czy to mogą być wczesne objawy ciąży czy miesiączka?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja też nie wiem czy to jelitowka czy co, jak widzę jedzenie to aż mi niedobrze szwy po cięciu mnie bolą, mdli mnie cały dzień i jeszcze te wzdęcia

Pytanie tylko, ile z tych objawów sobie wkręcasz ;)
Bo to niestety tak jest, im bardziej o czymś myślisz, tym bardziej doszukujesz się potwierdzenia swoich myśli :)
Jesli ma byc okres za 10 dni to by oznaczało owulacje 4 dni temu. Oczywiście nigdy nie wiadomo bo nie znamy twoich cykli a w każdym może sie co zmienić.
Ale jesli ta owulacja była 4 dni temu to nie ma szans na objawy, bo zarodek jeszcze nie połączył sie z twoja macica.
 
reklama
reklama
Ja po porodzie nie miałam miesiączek tylko krwawienia srodcykliczne. Nie wpadłabym na to gdyby nie to, ze miałam kontrolne usg przy okazji wizyty u ginekologa. Byłam przekonana, ze to miesiączka 😊
 
Do góry