reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Hej, pisałam tutaj ostatnio o stosunku w przedostatni dzień płodny i prosiłam o poradę. Dzisiaj chciałabym dowiedzieć się czy moje objawy mogą świadczyć o wczesnej ciąży, a więc dzisiaj powinnam dostać miesiączki której nie dostałam, od jakiegoś czasu boli mnie żołądek, mam okropny ślinotok, problemu ze snem, bolesne piersi i sutki oprócz tego temperatura w pochwie to 37.2 czy któraś z was kochane miała podobne objawy czy podejrzewacie, że to przez nadchodzący okres :) dziękuje wam za pomoc
 
reklama
Najlepiej zrobić rano test ,objawy pasuje do jednego jak i drugiego, jest przesilenie co może spowodować przesunięcie @ tak było u mnie ,6 dni spóźnienia
 
Hej, pisałam tutaj ostatnio o stosunku w przedostatni dzień płodny i prosiłam o poradę. Dzisiaj chciałabym dowiedzieć się czy moje objawy mogą świadczyć o wczesnej ciąży, a więc dzisiaj powinnam dostać miesiączki której nie dostałam, od jakiegoś czasu boli mnie żołądek, mam okropny ślinotok, problemu ze snem, bolesne piersi i sutki oprócz tego temperatura w pochwie to 37.2 czy któraś z was kochane miała podobne objawy czy podejrzewacie, że to przez nadchodzący okres :) dziękuje wam za pomoc
Ja nie miałam takich objawów (teraz jestem w ciąży w 18t), spałam jak dziecko, miałam dużo energii (🤯), slinotoku nie zauważyłam, miałam uczucie jak na okres, dosłownie wszystkie znaki na ziemię i niebie mówiły mi, że będzie okres. Te typowe bóle w podbrzuszu/krzyżu, piersi wielkie, trochę tkliwe ale po całości, nie ze same sutki, ale to może być u każdego inaczej. A i nos miałam przytkant, takie jakby przeziębienie, ale nie pogarszało się, tylko po prostu gdzieś się rozeszło po tygodniu.
 
Do góry