reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

wcześniak już w szkole

iwona60

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Październik 2007
Postów
16
Rozwiązania
0
cześc jestem nowa ,ale mam problem i nie bardzo wiem jak to załatwić by było dobrze. Moja córka jest skrajnym wcześniakiem,co dało po sobie dośc spore pozostałości,jakim jest wodogłowie, i wiele innych chorób, w każdym razie jest dzieckiem integracyjnym ,chodzi do szkoły z oddziałami integracyjnymi w której jest pedagog specjalny ,ale mam zastrzeżenia do wychowawcy,może to ja żle odbieram ,ale po 2 tyg. nauki wezwała mnie do szkoły by powiedziec że moje dziecko prawie nic nie umie ,i jak tak dalej będzie to niewiadomo jak będzie z nią,dając mi za przykład dziecko które ma wszczepiony implant ślimakowy,jakie to dziecko jest mądre,ale poza tym to dziecko niema żadnych innych obciążeń,[moja miała wylewy,zapalenie opon mózgowych,porażenie mózgowe i wodogłowie,tylko tego wszystkiego nie widać] widze że ta kobieta jest żle nastawiona do mego dziecka,nigdy jej jeszcze nie pochwaliła,choćby za byle co,a ja wiem jakie jest to ważne dla córki [córka ma orzeczenia i opinie z przychodni pedagogicznej jak z nią pracować]to też nie jest tak ,że ona nic nie umie,bo zanim poszła do szkoły to przez 2 lata pracowało z nią sporo ludzi w przedszkolu,domu i poradni .Jest mi bardzo przykro że ktoś teraz tego nie umie docenić ,ja wiem że lepiej jest pracować z dziećmi które nie wymagają pomocy,ale co z takimi jak moja.Dobrze tylko że pani pedagog która jest cały czas w klasie jest ok.Nie rozumie już teraz naczym polega klasa integracyjna.:no:
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry