Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej kobietki powiedzcie mi proszę, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na wywołanie naturalnie porodu? Męczą mnie chyba wszystkie możliwe dolegliwości związane z ciążą i chciałabym sobie już "ulżyć".. Jestem w 38+4 tc.
Dla dziecka każdy dzień w brzuszku mamy to bardzo dużo dla niego.
Będą momenty ze po porodzie tez będzie ciężko i co wtedy?
Wiem ze masz dość ale to już ostatnia prosta, dasz radę!!! BO JAK NIE TY TO KTO
.
są też inne metody oprócz seksu np Pomóc może również wysiłek fizyczny.
bardzo dobry jest też wywar z liści malin(wiele mam po niego sięga),albo wez olej
olej rycynowy
stosowany od stuleci, niewątpliwie pobudza perystaltykę jelit, ale do dzisiaj nikt dokładnie nie wie, na jakiej zasadzie prowokuje akcję porodową. Wypija się jedną łyżkę rano (można zmieszać z sokiem, by łatwiej było przełknąć – jest paskudny), po godzinie można dawkę powtórzyć.
To tak ogólnie wez spróboj ten olej rycynowy,więcej wysiłku fizycznego,ciepła kąpiel i ten wywar z liści.
Powinno pomóc