reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WESOŁYCH ŚWIĄT:)

Ja mojemu kupiłam taki transmiter do samochodu-sam chciał.... a właśnie kupuję prezenty wcześniej żeby rozłożyć wydatki-zwłaszcza, że przed samymi świętami to i dużo spożywki trzeba kupić Dlatego warto pomyśleć o zakupach wcześniej-od paru lat tak robię i jestem zadowolona
 
reklama
maćku-śliczne kartki, czekam na więcej fotek ;) moje już wypisane-zostało tylko zapakować w koperty i wysłać... ale na to jeszcze czas ;)
 
Czy podoba? Jest boska!

Ja dziś dokupiłam kilka prezentów, wybrałam prezenty dla siebie od męża, mamy i brata hehe
Także pod względem prezentów przygotowania prawie zakończone...
 
Dziewczyny natchnęłyście mnie do produkcji kartek :-D
Na razie tylko jedną zrobiłam, bo brakuje mi materiałów, ale jutro dokupię i dalej będę działać
Podoba Wam się? Na żywo jest ładniejsza :-p
Zobacz załącznik 302778
Fajna! A aniolka sama sklecilas, czy gotowca kupilas?
Wierze, ze na zywo wyglada lepiej, bo moje live tez sie lepiej prezentuja:tak:;-)

A oto moja dzisiejsza porcja kartek;-)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Do góry