reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widoczny pęcherzyk na USG przed @

Tak tylko napomknę, że DOKŁADNIE TEN tekst słyszałam już w gimnazjum, rzucany między nastolatkami, które bardzo chciały "wyglądać" na mądre - z ciekawości, skopiowałaś go z neta czy nauczyłaś się go na pamięć?
Teksty w necie są tworzone na podstawie wypowiedzi mądrych ludzi i kulturalnych zwrotów. Ja nie muszę z niczego ściągać ani uczyć się na pamięć. Osoba wykształcona i oczytana ma szeroki zasób słów. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie czytam neta tylko literaturę.
 
reklama
Teksty w necie są tworzone na podstawie wypowiedzi mądrych ludzi i kulturalnych zwrotów. Ja nie muszę z niczego ściągać ani uczyć się na pamięć. Osoba wykształcona i oczytana ma szeroki zasób słów. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie czytam neta tylko literaturę.

Spoko, tylko pytam, skąd w takim razie znasz ten tekst, który SŁOWO W SŁOWO był powtarzany u mnie w szkole 20 lat temu?
 
Spoko, tylko pytam, skąd w takim razie znasz ten tekst, który SŁOWO W SŁOWO był powtarzany u mnie w szkole 20 lat temu?
Sprawia Pani wrażenie jakby była pod wpływem jakiś substancji wyskokowych. Już odpowiedziałam na Pani pytanie. Proszę wrócić do mojej poprzedniej odpowiedzi i przeczytać ponownie ze zrozumieniem. Pofatygowałam się i nie odnajduję moich słów słowo w słowo w internecie. Jakieś jedynie skrawki, owszem są. Proszę przestać spamować wątek i zająć się czymś pożytecznym.
 
Sprawia Pani wrażenie jakby była pod wpływem jakiś substancji wyskokowych. Już odpowiedziałam na Pani pytanie. Proszę wrócić do mojej poprzedniej odpowiedzi i przeczytać ponownie ze zrozumieniem. Pofatygowałam się i nie odnajduję moich słów słowo w słowo w internecie. Jakieś jedynie skrawki, owszem są. Proszę przestać spamować wątek i zająć się czymś pożytecznym.

Jesteś niesamowicie agresywną osobą.
 
Jesteś niesamowicie agresywną osobą.
Jestem osobą pewną siebie odnoszącą sukcesy w życiu prywatnym jak i zawodowym. To że nie pozwalam się obrażać nie ma nic wspólnego z agresją. Jeżeli myli Pani pojęcia obrony z agresją to proszę się udać do brodzika intelektualnego Pani Jadwigi i z Nią w osobnym wątku prowadzić dyskusje. Dość uwłaczania mojej godności, zgłaszam Pani spam do administracji i treść jako obraźliwą. Z całym szacunkiem, ale nie położę się na podłodze żeby być na Pani poziomie.
 
Jestem osobą pewną siebie odnoszącą sukcesy w życiu prywatnym jak i zawodowym. To że nie pozwalam się obrażać nie ma nic wspólnego z agresją. Jeżeli myli Pani pojęcia obrony z agresją to proszę się udać do brodzika intelektualnego Pani Jadwigi i z Nią w osobnym wątku prowadzić dyskusje. Dość uwłaczania mojej godności, zgłaszam Pani spam do administracji i treść jako obraźliwą. Z całym szacunkiem, ale nie położę się na podłodze żeby być na Pani poziomie.

Czekam na to zgłoszenie, bo jeszcze nie dotarło ;) I póki co to Ty tu wszystkich obrażasz ;)
 
Jestem osobą pewną siebie odnoszącą sukcesy w życiu prywatnym jak i zawodowym. To że nie pozwalam się obrażać nie ma nic wspólnego z agresją. Jeżeli myli Pani pojęcia obrony z agresją to proszę się udać do brodzika intelektualnego Pani Jadwigi i z Nią w osobnym wątku prowadzić dyskusje. Dość uwłaczania mojej godności, zgłaszam Pani spam do administracji i treść jako obraźliwą. Z całym szacunkiem, ale nie położę się na podłodze żeby być na Pani poziomie.

[emoji23][emoji1787][emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787]😂😂😂😂😂😂😂
(ja to tak bardzo nie dorastam Ci do pięt z Twoja wysublimowana retoryka, ze nie bede nawet próbować zawrzeć swoich myśli inaczej niż niewerbalnie, zreszta te emotikonki wystarczająco dobrze wyrażają to, co chciałam przekazać [emoji28])

Sprawia Pani wrażenie jakby była pod wpływem jakiś substancji wyskokowych. Już odpowiedziałam na Pani pytanie. Proszę wrócić do mojej poprzedniej odpowiedzi i przeczytać ponownie ze zrozumieniem. Pofatygowałam się i nie odnajduję moich słów słowo w słowo w internecie. Jakieś jedynie skrawki, owszem są. Proszę przestać spamować wątek i zająć się czymś pożytecznym.

To ja może pomogę
1 2 3 4 5
Nie ma za co :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry. Ponieważ kilka z was napisało do mnie zaniepokojonych wypowiedziami jednej z uczestniczek rozmowy, więc skonsultowałam się z lekarzem ginekologiem- położnikiem, którego znacie z naszych babyboomowych webinarów i poprosiłam o komentarz:

"W przypadku kobiety starającej się o ciążę i prezentującą niespodziewane brunatne plamienia, ból i wzrost obwodu brzucha koniecznie trzeba wykluczyć ciążę pozamaciczna jako sytuację zagrożenia życia. Oznaczenie b-hcg i kontrolne USG lub IP w zależności od nasilenia objawów jest najrozsądniejsze.

Pisanie o prowadzeniu pacjentek i leczeniu niepłodności na forum internetowym jest bardzo niebezpieczne prawnie.

W przypadku większości kobiet połączenie kalkulatora i testów owulacyjnych skutkuje zajściem w ciążę w ciągu 12 cykli. Jak nie trzeba udać się do doktora i zacząć szukać rozwiązań (u obojga partnerów).

Ta Pani słusznie napisała że bicie serca zarodka widać ok 6 tygodnia, wcześniejsze badanie USG może potwierdzić obecność pęcherzyka ciążowego w macicy (bardzo ważne) ale nie koniecznie żywotność ciąży. Nie można pomylić pęcherzyka ciążowego z nadżerką, to jedna z większych głupot jakie czytałem."


Niektóre z was pewnie pamiętają, że trzymam się zasady, że jeśli ktoś na forum przedstawia się jako specjalista lub ekspert, to my to sprawdzamy. Ze względu na wasze bezpieczeństwo. Tyle w temacie. Dziękuję dziewczyny za szybką reakcję.
 
Do góry