reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieczorynka

reklama
Poczekaj jak zacznie gadać to bedzie ci mówiła o konkretnych bajkach, moja podchodzi do mnie i mówi ze słodycza w głosie "mamusia cesz muminki ??:)" aja odpowiadam "nie kochanie nie chcem muminków" to wtedy zostaje jeszcze raz zapytana dobitnie z taką śmieszną złośćią w głosie"mamusia cesz muminki !!!!!! " no i co mam powiedziec :)
 
U mojego dziecka najbardziej wkurza mnie to że chce jedną bajkę ogląda ja jakieś 15 minut i zaraz biegnie do szuflady po drugą, a jak ja chcę coś oglądnąć w telewizji to jest dopiero kłótnia między nami :(
 
No to ja jeszcze tak nie mam. Młoda wszystko wciąga co leci, nawet moje seriale :laugh: :laugh:. Byleby coś leciało. Tylko mnie wkurza, że staje blisko telewizora i gapi się jak sroka. Wyłączam wtedy pudło i włączam muzykę...
 
Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem "Wieczorynka" do odwiedzenia prowadzonego przeze mnie Muzeum dobranocek PRL-u, w którym prezentuję swoje zbiory zabawek, wydawnictw i innych drobiazgów związanych z dobranockami mojego dzieciństwa. Znajdziecie tam Bolka i Lolka. misia Colargola, Gąskę Balbinkę, Gucia i Cezara, Wilka i Zająca, Krecika i wielu innych:
http://muzeumdobranocek.pl/
Zyczę miłego zwiedzania!
 
reklama
Moja Julcia moglaby wlasciwie caly dzien siedziec i ogladac bajki(Nemo;Maly mis,Barbie;Teletubisie....).Jednak staram sie ograniczac jej ten czas spedzany przed TV.Juz nie pamietam kiedy udalo mi sie "rozkochac" ja w ksiazeczkach.Poczatki byly trodne jak u wszystkich pewnie brzdacow ,dwa wersy i przewracanie kartek....Teraz Julka chce czytac non stop(co mnie cieszy)choc czasami ......nie moge siedziec z nia caly dzien.Czytamy wiec rano no i OBOWIAZKOWO przed snem.
 
Do góry