reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wielki strach...kłucie brzucha...

madga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2005
Postów
304
:(
dziewczyny pomocy... wariuję.
Od wczoraj kłuje mnie prawa strona brzucha, czy wy też tak macie? Już wam pisałam że straciłam wcześniej dwie ciąże i też kłuł mnie wcześniej brzuch. Chyba nie przeżyję kolejnego rozczarowania...
Nie mam żadnych plamień, dbam o siebie - jestem na zwolnieniu. Proszę pocieszcie mnie jakoś....
Jedynym pozytywem w tej sytuacji jest to że objawy się utrzymują (a w tamtych ciążach najpierw zniknęły objawy). Może warto mieć nadzieję? Co zrobić żeby nie zwariować?

POMOCY.......
 
reklama
zadzwon do lekarza i koniecznie sie z nim umow na wizyte bo takich objawow nie mozna lekcewazyc
ja mialam jakies bole brzucha ale nigdy nie byly one umiejscowione po jednej stronie tylko zawsze gdzies na srodku!
 
Tak jak pisze ptyska umów się koniecznie do lekarza. Nie bierzesz żadnych leków hormonalnych? Mi lekarka dała w pierwszej ciąży duphaston od samego początku, pomaga on w podtrzymaniu ciąży.
Obecnie czasem mnie kłuje z którejś strony brzucha, ale to więzadła się rozciągają.
 
magda nie martw sie na zapas, mysl o tym, ze wszystko jest dobrze (bo na pewno jest :)) pojdz do lekarza, jesli nic nie powie pojdz do drugiego, tak zebys byla spokojna!
ja tez mam klucia i bole jak przy miesiaczce (sluchaj Ma-dzika ma doswiadczenie ;)) - oprocz reszty dolegliwosci - lekarz powiedzial, zebym brala nospe.

trzymaj sie cieplutko i mysl pozytywnie :)
pozdrawiam,
b.
 
dzięki dziewczyny za szybką reakcję!
Ma-dzik - biorę Duphaston od początku, w 5 tygodniu 5 dni plamiłam a poza tym zawsze się go bierze po wcześniejszych poronieniach. W temacie wczesnych ciąż jestem na bieżąco (pierwszą straciłam w 13 tygodniu więc początek miałam za sobą).
Dzwoniłam do mojego ginka - on zna mnie i moje kłopoty od podszewki. Trochę mnie uspokoił, że kłucie jest normalne i może być umiejscowione z tej strony z której była owulacja (ale jaki to ma sens w kilka tygodni po niej to nie wiem). Lekarz kazał mi być spokojną więc się staram... nie bardzo to jednak wychodzi. Może troszkę panikuję... OBY!

Dzięki wam jeszcze raz... dużo zdrówka dla kruszynek
pozdrawiam
Magda

Ps. W jakich ilościach bierze się Nospę? Codziennie? I czy ona nie zaszkodzi???
 
Na ulotce informacyjnej no-spy jest napisane:
dorosli - 3 razy po 1 do 2 tabletek na dobe.
Jesli jednak 2 no-spy Ci nie pomoga, zadzwon do swojego doktorka, na pewno doradzi :)
Nie denerwuj sie!
Acha, sprobuj cieplej (tylko nie goracej) kapieli, zebys sie rozluznila, mi to ostatnio pomoglo :)

zdroweczka dla Malenstwa! i spokoju Ci zycze :)

pozdrawiam,
b.
 
Dziewczyny KOCHANE!!!
Wasze sBowa o kluciach, bolach i plamieniach to balsam dla mych skolatanych nerwow.
Bron Boze, to nie zadowolenie z waszych dolegliwosci,
Tylko ja mam te same dolegliwosci i tak jak wy strasznie sie martwie.
bylam juz w szptalu z powodu plamien i nasluchalam sie od ciezarnych w 40 tyg ze nic ich nie bolalo nie plamily i w ogole bylo super od samego poczatku!!!
A ja od 5 tyg mam lezec w szpitalu!!!
ale juz jestem w domu i dalej wypoczywam i oddaje sie marzeniom.

mam do was pytanie - z powodu tego szpitala nie mam jeszcze wyznaczonego terminu porodu, zaden lekarz go nie okreslil- czy pomozecie mi go okreslic?

ostatnia miesiaczke mialam 22.12.2004
macie moze to "koleczko" do wyznaczania terminow??
bardzo prosze o pomoc.
kasia.
 
katarina wejdz na strony www.gazeta.pl tam w zakladce dziecko jest kalkulator.
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089903.html

Prawdopodobna data poczęcia: 5-1-2005
Szacunkowa data urodzenia: 29-9-2005
12. tydzień rozpocznie się: 30-3-2005
22. tydzień rozpocznie się: 8-6-2005
Obecny tydzień: 5

I niczym sie nie przejmuj, kazda ciaza jest odbierana b. indywidualnie, moze faktycznie te dziewczyny ze szpitala nie mialy takich objawow, bo nie byly tak wyczulone i wrazliwe jak Ty... i tak do tego podchodz. Bedzie dobrze!

Duuuzo zdroweczka dla Ciebie i Malenstwa! :wink:
 
Ja miałam takie kłucie 2 tygodnie temu. Spanikowałam bo strasznie mnie kuło właśnie z prawej strony. Jej jak sobie przypomne to jeszcze mi słabo. Zaryzykowałam i wzięłam 1 nospę. Po 1 godzinie pomogło. Dziś pytałam się gina i powiedział ze bardzo dobrze zrobiłam i jesli się powtórzy to wziąć nospę i jak dopiero nie przejdzie to szybko do niego. Mam nadzieję ze nie będzie potrzeby. Ale zaznaczam, że nie mam zagrożonej ciąży i nie miałam wcześniej komplikacji. Powodzenia.
 
reklama
Jestem w 13 tyg ciąży i od 2-3 dni odczuwam kłucie w prawym boku wzięłam nospę i pomogło ale jak tylko przestała działać znowu pojawił się ból. Biec do lekarza?
 
Do góry