reklama

Wiem gdzie TANIO kupić "Język dwulatka" Tracy Hoog"

Temat na forum 'Archiwum 2 - 3 latki' rozpoczęty przez Mama-Agnieszka, 3 Marzec 2005.

1. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Fanka BB :)

Dziewczyny jesli jesteście zainteresowane ksiązką Tracy Hoog"Język dwulatka" to podaję Wam numer telefonu gdzie możecie ją zamówić 022/ 517 50 00.Poza tym cena jest rewelacyjna 16,50 + 7,90 koszt wysyłki.W księgarniach cena waha się od 28 do 33 zł. więc jak widac różnica jest duża.Kontakt sprawdzony ja sama tam dziś zamawiałam.Wczesniej miałam tą ksiązkę od koleżanki i jest rewelacyjna.

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

O, to super wiadomośc, bo ja pytałam, kto ma to w wersji elektronicznej, a potem się zawstydziłam :-[, bo przecież to by było piractwo... hm, cóż, w każdym razie jutro dzwonię ;)

pozdrowionka
    nikita

3. reklama
  4. martusia

martusia Początkująca w BB

Chcialam zapytac, gdyz jestem swierza mama i nie wiem, na czym polega fenomen tej ksiazki?

5. Dorota

Dorota Początkująca w BB

Czy któraś z was już dzwoniła i zamówła?

6. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Fanka BB :)

Ja dzwoniłam,zamówiłam i dostałam po 5 dniach.Zapłaciłam 14,50 za książkę+ chyba 9,50 za perzesyłkę przy odbiorze.

7. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Mam właśnie w wersji elektronicznej ale w bardzo kiepskiem stanie. Książka była skanowana.
    Jeżeli ktoś chce...

8. ADZIA

ADZIA Początkująca w BB

Warto spróbować na allegro. Można kupić używaną lub nową, ja kupiłam nową za 18,4 + 6 zł, w księgarni kosztuje 35 zł.

Poleć forum