reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Wiem gdzie TANIO kupić "Język dwulatka" Tracy Hoog"

Mama-Agnieszka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny jesli jesteście zainteresowane ksiązką Tracy Hoog"Język dwulatka" to podaję Wam numer telefonu gdzie możecie ją zamówić 022/ 517 50 00.Poza tym cena jest rewelacyjna 16,50 + 7,90 koszt wysyłki.W księgarniach cena waha się od 28 do 33 zł. więc jak widac różnica jest duża.Kontakt sprawdzony ja sama tam dziś zamawiałam.Wczesniej miałam tą ksiązkę od koleżanki i jest rewelacyjna.

reklama

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
O, to super wiadomośc, bo ja pytałam, kto ma to w wersji elektronicznej, a potem się zawstydziłam :-[, bo przecież to by było piractwo... hm, cóż, w każdym razie jutro dzwonię ;)

pozdrowionka
nikita

Rozwiązania
0
Chcialam zapytac, gdyz jestem swierza mama i nie wiem, na czym polega fenomen tej ksiazki?

Mama-Agnieszka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja dzwoniłam,zamówiłam i dostałam po 5 dniach.Zapłaciłam 14,50 za książkę+ chyba 9,50 za perzesyłkę przy odbiorze.

reklama
Rozwiązania
0
Warto spróbować na allegro. Można kupić używaną lub nową, ja kupiłam nową za 18,4 + 6 zł, w księgarni kosztuje 35 zł.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry