reklama

Wieści o narodzinach naszych dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez dorotak, 20 Październik 2006.

1. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Miło mi niezmiernie rozpoczać nowy wątek.
    Chcę powiadomić wszem i wobec że mamy pierwszą listopadową mamusię !!!!!!!:-) :-) :-)

Oto terść sms od Moniki M. - "Witam! Wczoraj o godz. 22:11 zostałam mamą malutkiego Dominika. Waga 2,36, wztost 49 cm. Dziękujemy za trzymane kciuki i modlitwę. Monika."

Więc jako pierwsza chcę Ci Moniczko serdecznie pogratulować dzielna mamusiu synka !!!!! :tak::tak:

2. megusek

megusek Fanka BB :)

Napisz Dorotko od nas wszystkich smska ze bardzo sie cieszymy i gartulujemy i calujemy mame i Dominika!!! :-)

3. reklama
  4. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

wielgachne gratulacje monika :-) :-) :-) :-)
    czekamy z niecierpliwoscia na relacje :-)

5. emomadzia

emomadzia Fanka BB :)

GRATULACJE Monika.:-)
    Wszystkiego najlepszego na starcie dla ciebie i twojego maleństwa.:tak:

6. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Wysłałam jej smska z gratulacjami i całuskami od wszystkich cioć listopadowych. :laugh2: :-D
    Dopisałam żeby mi puściła pinga jeśli tylko bedzie można do niej zadzwonić, bo nie chcę w tej chwili jej przeszkadzać. Niech mają te pierwsze chwile tylko dla siebie.;-)
    Jeśli będą nowe wieści to dam zanć, póki co jeszcze nie dotarłam do domu i klikam od rodziców.
    Ale jestem podekscytowana, ojojojjjj.......:rofl2: :biggrin2:

7. Nieistotna

Nieistotna Grudniowa Mama'06 Terminator

Serdeczne gratulacje dla pierwszej listopadowej mamuski :)
    Zdrowka dla maluszka

8. KICIA80

KICIA80 Grudniowa mamusia :-)

GRATULACJE dla mamusi i dzidziusia!!
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-)

9. Lucyann

Lucyann Mama listopad 2006, 2008

:-) :-) :-) Wielkie gratulacje za rozpoczecie dzielne serri narodzin mam listopadowych
    DUZO ZDROWKA I RDOSCI SZYBKIEGO POWROTU DO DOMKU I USMIECHU NA CODZIEN>>>>>>:-) :-) :-)

10. reklama
  11. Patija

Patija Mamusia Krecika i Lusi

Także przesyłam gorące życzenia dla szczęśliwych rodziców i życzę wszystkiego najlepszego ich dzidziusiowi!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:

12. maja33

maja33 Gość

Monisiu welkie GRATULACJE dla cCiebie i Dominiczka i Męża wracajcie szybko do domku zdrowi i szcześliwi!!!!!!
    :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Poleć forum