reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam, potrzebuje Waszej pomocy

Dołączył(a)
5 Styczeń 2013
Postów
1
Witam wszystkich gorąco ;* . Mam 17 lat. Ostatnio źle się czuje, mam tabletki antykoncepcyjne ale nie biore ich regularnie, z moim chłopakiem kochamy się bez innych zabezpieczeń. W ten czwartek robiłam testy - wyszedł negatywny. Mimo wszystko mam poranne mdłości, tak jak zawsze spałam do 10-11 teraz budze się czasem 4, czasem 7-8 i mdli mnie lub wymiotuje. Co chwilę jest mi duszno, lekkie krwawienie (okres mam mieć za 5 dni) wyczulony mam zapach, smak . ostatnio jadłam kanapkę z szynką i dżemem miałam na taką ochotę i mi zasmakowała, ogólnie mam kaprysy na jedzenie, ostatnio o 2 w nocy poszłam po hamburgera bo zasnąć nie mogłam... Mam jakieś zawroty głowy, co chwilę jestem zmęczona mimo, że np. przejde 5 schodów.
Możliwe że może to być ciąża?
Z Góry Dziękuję za Odpowiedzi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Macie dużą szansę na to by być rodzicami. Zrób BADANIE KRWI BETA HCG. Zapłacisz za nie około 30zł. Nie wiem jakie u Was są stawki i dowiesz się najszybciej jak się da. Czasami test ciążowy może wyjść negatywny na początku. U mojej siostry 3 testy wyszły negatywne, po kolei, każdego dnia robiła, bo nie wiedziała czy ma grypę żołądkową... kilka dni później już był pozytywny. W maju rodzi.
Ja miałam podobnie jak Ty, plus jadłowstręt. Coś mi smakowało, za chwilę tym wymiotowałam.
Jeśli chcesz się dowiedzieć szybko, polecam wizytę u ginekologa.
 
Ja obstawiam ciąże, ominiecie jednej tabaletki juz grozi bobasem a ty jak bierzesz jak chcesz tak ze napewno tabletki nie działaja jak trzeba.Poczekaj jeszcze 3 dni i jestem pewna ze wszystko sie okaze.pozdrawiam
 
Nieregularne branie tabletek to bardzo duza szansa na ciaze.. Moglabys ich wogole nie brac, efekt jest taki sam;)

Ja przez cala ciaze ani razu nie mialam "dziwnych" zachcianek...
 
Wizyta u ginekologa bądź badanie krwi polecam ;-)

ja w ciąży nie miałam mdłości , ani zachcianek
 
Ja bym spokojnie poczekala do dnia spodziewanej miesiaczki i zrobila test moze byc ciaza ale nie musi,ja tez nie zawsze bralam regularnie a ciazy nie bylo tak ze nie ma sie co martwic na zapas.Co do objawow to tez tak czasem mam,a ciazy brak chociaz ja bym chciala bo sie staramy;-)moze za bardzo sie nakrecasz i ze stresu to wszystko...
 
reklama
ja mialam takie objawy jak mi tabletki przestaly pasowac(bralam regularnie) pamietam ze mdlosci byly niedowytrzymania, nawet brzuch mi wywalilo co wydawalo mi sie dziwne bo nawet gdyby byla to ciaza to za wczesnie na widoczny brzuszek. jak odstawilam tabletki to wszystko wrocilo do normy.
poczekaj jeszcze te 5 dni i wtedy zobaczysz.
 
reklama
Do góry