reklama

witam , szukam dobrego specjalisty ginekologa

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez ania pajak, 16 Październik 2010.

1. ania pajak

ania pajak Początkująca w BB

witam pisze po raz pierwszy .jestem po poronieniu w 7 tyg.ciazy . piersze dziecko urodzilo sie w Katowicach nietety urodzilo sie z wrodzona wada serca tzn. przelozeniem wielkich pni tetniczych i po 6 miesiacach zmarlo po operacji . teraz obecnie mieszkam we Wloszech i tutaj niestety poronilam ,dodatkowe badania mi sie nie naleza mozna je tutaj wykonac dopiero po 3 poronieniach co jest dla mnie absurdem .blagam gdzie moge sie zglosic na badania do naprawde dobrego ginekologa , ktory sie mna zajmnie a nie tylko ''zaliczy " platna wizyte jak bylo do tej pory , moze ktoras z Was miala podobne problemy i wie jakie badania powinnam wykonac przed kolejna ciaza ,bo teraz juz wiem ze cos jest nie tak i napewno powinnismy sie z mezem zbadac . moze ktos z Was zna szpital w Montecchio kolo Parmy we Wloszech lub jakis inny ,gdzie moge sie zglosic na badania we Wloszech lub w Polsce chodzi mi gl. o rejon Katowic .bardzo prosze o pomoc ,chce miec te szanse bycia Mama. czekam na pomoc

2. megicarpenter

megicarpenter Fanka BB :)

ja moge doradzić dr. Dudkiewicza :) przyjmuje prywatnie w sosnowcu ale jest tez obecny w Tychach w szpitalu wojewodzkim :) Naprawde wspaniały człowiek na wszystkie pytania odpowie przeprowadzi potrzebne badania :) miły i sympatyczny :) ja tez poroniłam w 7 tc ale dzięki niemu mam teraz zdrowego synka.

(*)(*) światełka dla twoich skarbów

pozdrawiam

3. reklama
  4. megicarpenter

wykonaj badania na toxoplazmoze rozyczke cytomegalie

5. megicarpenter

ponadto antyciała tocznia
    anty ciała antyfosfolipidowe
    oraz przeciwciala antyplemnikowe
    ponadto ja robilam czynniki krzepniecia krwi bo moga byc problemy z tym

i koniecznie hormony w roznych dniach cyklu ...

ja bralam duphaston gdyz mialam za malo progesteronu

6. ania pajak

ania pajak Początkująca w BB

dziekuje megicarpenter za wszystkie informacje , wlasnie dzis dostalam nr tel. do ginekologa specjalisty ktora zajmuje sie patologiami w ciazy , mam nadzieje ze uda mi sie do niej dostac i porozmawiac , lekarz ten przyjmuje we Wloszech wiec nadzieja ze tutaj uda mi sie wykonac badania , jesli nie to bede probowac w Katowicach lub w Sosnowcu pryw. u twojego lekarza Dudkiewicza

7. Tomi_pl

Tomi_pl Zaciekawiona BB

Jeżeli będziesz zaglądać na forum,to napisz jak się czujesz i czy ciąża przebiega prawidłowo. Życzę dużo zdrowia:)

8. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

ja też życzę dużo zdrowia, a skoro jesteśmy przy temacie ginekologów to czy możecie mi coś powiedzieć na temat doktora Kubiaka?? Slyszałam, że jest bardzo dobry, ale chciałabym poznać opinie jego pacjentek, jeśli go znacie piszcie.

Poleć forum