reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam wszystkie kwietnióweczki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

iskierka40

Ania, mama Remika
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2007
Postów
5
Jestem Ania mieszkam w Szczecinie , mam synka , który urodził sie 10.04.06 ma na imie Remigiusz, jest bardzo pogodny i fajny:))
ma 17ząbków, chodzi, jestem najszczeszczęsliwszą matką pod słońcem, mam 24lata jestem studentką pedag. opiekunczej i resocjalizacyjnej na ostatnim roku

Remika można zobaczyć tu Flickr: Photos from iskierka40, Ania

zapraszam do zagladania na moje forum


Gazeta.pl : Forum : **Weso
 
reklama
Iskierka Witaj :-) Twoj Remik przeuroczy i urodzil sie tego samego dnia co moj Franek :tak:
 
iskierka musisz wejść w szybkie menu które znajduje się na górze forum i tam masz edytuj podpis i później po lewej stronie masz do wyboru co chcesz edytować Ty musisz edytować avator i tam wstawiasz zdjęcie jakie chcesz.
 
dzieki a te zdjecie ile ma miesiecy z tik-tak.pl to jak sie robi?:)

kliknij np. na mój suwaczek z tik taka i przeniesie Cię na strone z wyborem suwaczków.Tam wybierz jaki chcesz mieć suwaczek i zatwierdz go później musisz skopiować cały link i przenieść go do szybkie menu i edytuj podpis w wklej go i zatwierdz tym sposobem bedziesz miała suwaczek z tik tak'a
 
reklama
Witaj Iskierka :) Masz fajnego smyka :) I pewnie trwają przygotowania do roczku? Zapraszamy na inne wątki :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry