reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u ginekologa

Anonimss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
35
Hej dziewczyny byłam kilka dni temu u ginekologa . Okazało się że mam infekcje. Dzisiaj mija 4 dzień przerwy w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych A krwawienia brak. Powiedzcie mi czy przy takim badaniu lekarz zauważył by że coś jest nie tak że jest np ciąża? Bez usg.? Martwie sie bo miesiac temu maz skonczyl we mnie.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja podczas brania tabletek miałam cykl, gdzie okres w ogóle się nie pojawił i wcale nie był w ciąży. Podobno czasami to się zdarza . Dla pewności jeśli chcesz możesz zrobić betę, ona rozwieje wątpliwości na 100%
Jeśli tabletki brałaś regularnie, to wątpię żebyś była w ciąży, ja brałam lata ,mąż zawsze kończyl we mnie ,i w ciążę nie zaszlam, ale jeśli się martwisz ,to poprostu zrób test ,lub idź na bete da 100 % pewności
 
Ja podczas brania tabletek miałam cykl, gdzie okres w ogóle się nie pojawił i wcale nie był w ciąży. Podobno czasami to się zdarza . Dla pewności jeśli chcesz możesz zrobić betę, ona rozwieje wątpliwości na 100%
 
Rozwiązanie
Do góry