reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Sylwia 0204

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Lipiec 2021
Postów
20
Hej. W ktorym tygodniu ciąży byla wasza pierwsza wizyta u lekarza? Ja aktualnie jestem w 5 tygodniu A wizytę mam na 17 lutego. Czy nie jest to za późno? Jest to moja pierwsza ciąża i stąd to pytanie
 
reklama
Ja byłam w 6 tygodniu, ale dlatego, że plamiłam. Ale umówioną wizytę miałam na 7 tydzień ciąży. Ogólnie lekarz mówił, że po dniu spodziewanej miesiączki tak 2-3 tygodnie później przyjść, że wtedy ładnie widać zarodek i serduszko.
 
Ja byłam w 6 tygodniu, ale dlatego, że plamiłam. Ale umówioną wizytę miałam na 7 tydzień ciąży. Ogólnie lekarz mówił, że po dniu spodziewanej miesiączki tak 2-3 tygodnie później przyjść, że wtedy ładnie widać zarodek i serduszko.
Przez telefon Pani z rejestracji powiedziała ze to nie jest za późno jednak mi się wydaje że tak i teraz nie wiem czy do innego się nie umówić
 
Ja bylam w 8 tygodniu. Myślę ze jak bedziesz do 10 tygodnia to bedzie ok. Chyba nie ma sensu isc za wcześnie, bo sa potem sytuacje ze np nie ma jeszcze bicia serduszka i jest stresik czy wszystko ok a tak naprawde moze byc jeszcze za wcześnie na to :-)
 
Ja bylam w 8 tygodniu. Myślę ze jak bedziesz do 10 tygodnia to bedzie ok. Chyba nie ma sensu isc za wcześnie, bo sa potem sytuacje ze np nie ma jeszcze bicia serduszka i jest stresik czy wszystko ok a tak naprawde moze byc jeszcze za wcześnie na to :-)
Dzięki trochę mnie uspokoiłaś 😉
 
Tak jak pisze @Pati4gce jeśli nic się nie dzieje to 8 tydzień to będzie optymalny czas na wizytę, na pewno uda Ci się już zobaczyć serduszko i nie będzie żadnych wątpliwości 😊 sama byłam na wizycie dopiero w 8 tygodniu i moim zdaniem był to idealny termin 🙂
 
reklama
Hej. W ktorym tygodniu ciąży byla wasza pierwsza wizyta u lekarza? Ja aktualnie jestem w 5 tygodniu A wizytę mam na 17 lutego. Czy nie jest to za późno? Jest to moja pierwsza ciąża i stąd to pytanie

Przez telefon Pani z rejestracji powiedziała ze to nie jest za późno jednak mi się wydaje że tak i teraz nie wiem czy do innego się nie umówić
Termin idealny
 
Do góry