reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
i ja po wizycie.
termin według @ to 3.05 a według usg 1.05.
mój gin najpierw zauwazyl sam pęcherzyk i stwierdził wczesna ciaze. jednak gdy zaczelam mieć stracha o puste jajo płodowe to jednak dopatrzyl się pestki 4,01mm z bijącym serduszkiem (miał dziś kiepski sprzet do usg) co odpowiadało 6t1d czyli starsza o dwa dni niż z @
kolejna wizyta 19.09 i szereg badan do zrobienia, wtedy zalozy karte ciazy
 
dziewczyny nie zapominajcie o zdjeciach z usg :) musze przyznac ze podejrzalam kwietniowki i tam mnostwo pieknych zdjec jest :) nawet blizniaki sie znalazly.

dostajecie cd z nagraniem czy tylko ze 3 zdjecia? czy takie rzeczy to tylko prywatnie?
 
reklama
anilewe z tym nagraniem to wydaje mi się w tych najważniejszych usg daja czyli genetycznym połówkowym bo wtedy badanie droższe i bezpłatne nagranie;-)
A z tymi zdjęciami dobry pomysł:tak:
 
Do góry