reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Mi dzidzia różnie się układa raz poprzecznie a czasem jest głową w dół i wtedy aż mnie boli jak napiera bo jest bardzo nisko. A ginka mi mówiła że i tak dzieci teraz sie co chwile mogą obracać i to jest norma bo mają jeszcze dużo miejsca na figle:):-p
 
Mam maly brzuszek i malo wod (afi 8 ) wiec martwie sie ze jej tam ciasno.... :(
W ogole to AFI waha mi sie bardzo czesto. Raz mialam 6 i polozyli mnie do szpitala, duzo pilam i wzroslo do 11 a nastepnie do 15, po czym po 2tyg znow duzy spadek.
Czy ktoras z Was ma tez czasem AFI ponizej 10?
Robicie z tym cos?
 
piękne dzieciaczki... gratuluję udanych wizyt!
ja mam wizytę jutro o 19.30. cieszę się, że zobaczymy chłopców, ale martwię się, co z moją szyjką... i w ogóle czy wszystko ok, jakąś złą wkrętę załapałam ;/
 
nana7ma nie ma co się stresować;)...wiadomo łatwo mówić....aleee...tak już mamy że się wkręcamy same...ja np ostatnio wkręciłam sobie że wogóle z moim brzuszkiem nie czuję się jakoś tak w ciąży:/....i co...i mały w tym momencie kopniaka mi zawalił:D...to był dopiero powrót do rzeczywistości;)....nie walno nam się stresować i głupotek do głowy dostawać bo maleństwa to czuja....
 
reklama
Do góry