reklama

Woda dla roczniaka

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez 1985Magda, 15 Grudzień 2007.

1. 1985Magda

1985Magda Nadinka moja kruszynka

Witam mamusie! Od kilkudziesięciu minut usiłuję znaleźć potrzebne informacje i doszłam do wniosku, że przez opcję szukaj chyba nic nie znajde:wściekła/y:. Mój problem polega na tym, że nie wiem jaką wodę niegazowana powinnam podawać mojej rocznej córce: nisko średnio czy wysoko mineralizowaną:baffled:. Do tej pory piła wodę gerbera ale nie wiem czy nie powinnam jej podać czegoś innego. Pomocy!

2. BlueBay

BlueBay Fanka BB :)

Przepraszam, a dlaczego dalej nie może pić tej wody, skoro to woda specjalnie przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci? Dlaczego chcesz ją zmienić?

3. reklama
  4. 1985Magda

1985Magda Nadinka moja kruszynka

Ja nie mówię, że nie może pić ale może ma pić coś innego. Widze że się nie rozumiemy:-(

5. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

Magda ...bez przesady :) woda to nie trucizna;)
    Może pić zwykłą wode przegotowana , albo taka wode która na etykietkach ma mame z dzieckiem :) Wystarczy w sklepach pooglądac etykietki :)

6. saratonie

saratonie Mama Bartoszka 18.07.2007

Może pic zwykłą wode przegotowaną pod warunkiem że da się ją pić, nie oszukujmy się ale czasem woda płynaca z kranów nie nadaje się do picia. Ja polecam wodę żywiec.

7. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

nie mówmy tu o extremalnych wypadkach :baffled::dry:

8. asiulinka

asiulinka agentka 001

Raczej sredniozmineralizowana. -wedlug mnie.

9. Cara87

Cara87 Fanka BB :)

zywiec zdroj polecam ;)

10. reklama
  11. BlueBay

BlueBay Fanka BB :)

Rzeczywiście Cię nie zrozumiałam - chyba dlatego, ze Twój post zabrzmiał jakoś tak dramatycznie....
    Dziewczyny mają rację - jesli twoja woda z kranu nadaje się do picia, to mozesz ją podac po przegotowaniu, jeśli nie, najlepiej chyba pozostać przy tym gerberze.
    Pozdrawiam

12. szalona mama

szalona mama Gość

My odpoczątku Szymkowi podajemy wodę z kranu przegotowaną. Butelkowanej żadnej jeszcze nigdy nie pił. Ale mamy filtr Brita od lat i bez niego nie wyobrażam sobie wody z kranu :-(. Britę polecam.

Poleć forum