reklama

Woda dla roczniaka

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez 1985Magda, 15 Grudzień 2007.

1. 1985Magda

1985Magda Nadinka moja kruszynka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam mamusie! Od kilkudziesięciu minut usiłuję znaleźć potrzebne informacje i doszłam do wniosku, że przez opcję szukaj chyba nic nie znajde:wściekła/y:. Mój problem polega na tym, że nie wiem jaką wodę niegazowana powinnam podawać mojej rocznej córce: nisko średnio czy wysoko mineralizowaną:baffled:. Do tej pory piła wodę gerbera ale nie wiem czy nie powinnam jej podać czegoś innego. Pomocy!

2. BlueBay

BlueBay Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przepraszam, a dlaczego dalej nie może pić tej wody, skoro to woda specjalnie przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci? Dlaczego chcesz ją zmienić?

3. reklama
  4. 1985Magda

1985Magda Nadinka moja kruszynka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie mówię, że nie może pić ale może ma pić coś innego. Widze że się nie rozumiemy:-(

5. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Magda ...bez przesady :) woda to nie trucizna;)
    Może pić zwykłą wode przegotowana , albo taka wode która na etykietkach ma mame z dzieckiem :) Wystarczy w sklepach pooglądac etykietki :)

6. saratonie

saratonie Mama Bartoszka 18.07.2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może pic zwykłą wode przegotowaną pod warunkiem że da się ją pić, nie oszukujmy się ale czasem woda płynaca z kranów nie nadaje się do picia. Ja polecam wodę żywiec.

7. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie mówmy tu o extremalnych wypadkach :baffled::dry:

8. asiulinka

asiulinka agentka 001

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Raczej sredniozmineralizowana. -wedlug mnie.

9. Cara87

Cara87 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zywiec zdroj polecam ;)

10. reklama
  11. BlueBay

BlueBay Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Rzeczywiście Cię nie zrozumiałam - chyba dlatego, ze Twój post zabrzmiał jakoś tak dramatycznie....
    Dziewczyny mają rację - jesli twoja woda z kranu nadaje się do picia, to mozesz ją podac po przegotowaniu, jeśli nie, najlepiej chyba pozostać przy tym gerberze.
    Pozdrawiam

12. szalona mama

szalona mama Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My odpoczątku Szymkowi podajemy wodę z kranu przegotowaną. Butelkowanej żadnej jeszcze nigdy nie pił. Ale mamy filtr Brita od lat i bez niego nie wyobrażam sobie wody z kranu :-(. Britę polecam.

Poleć forum