reklama

woda mineralna Gerber

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Karmelcia2008, 11 Luty 2009.

1. Karmelcia2008

Karmelcia2008 Pozytywnie zakręcona ;)

Mamusie,

piszę ponieważ spotkałam się z pewnym hmmm problemem bym to nazwała. Moja córcia jest na mleku modyfikowanym, które przygotowuję na wodzie gerbera. Niestety od wczoraj w Warszawie nie mogę jej nigdzie dostać. Byłam już w 8 różnych sklepach i wszędzie pusto na półkach, sklepy twierdzą że wody brak w hurtowniach. Czy ktoś z Warszawskich mam kupował dzisiaj wodę i może podpowiedzieć gdzie szukać??? Mała ma brzuszek przyzwyczajony do tej właśnie wody i nie chcę problemów jelitowych... z góry dziękuję za informację

2. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

3. reklama
  4. anik567

anik567 :) :) :)

Karmelcia woda Gerber to zwykla woda źródlana. Przerzuć się na jakąś inną wodę źródlaną a twoja dzidzia nie powinna mieć żadnych problemów brzuszkowych

5. Karmelcia2008

Karmelcia2008 Pozytywnie zakręcona ;)

wygodne było to że nie trzeba było jej gotować :) przerzuciłam się na wodę MAMA I JA zobaczymy co z tego wyjdzie póki co portfel odpoczywa bo woda gerber jest (była) strasznie droga :)

6. fanaberia

fanaberia Zaciekawiona BB

może to infantylne pytanie ale.... czy taką źródlaną wodę też przegotowujecie? bo ja przygotowuje mleko ze zwykłej wody przegotowanej.

7. bacówka

bacówka Fanka BB :)

A patrzyłaś może w delikatesach BOMI???Jak ja miałam problem z wodą to właśnie tam dostałam.

8. zgadnij

zgadnij Fanka BB :)

Ja tez kuje mama i jak, a jak nie ma to zywca-ostatecznie zwykla przegotowuje. Probuje sie przemoc i nie gotowac tych mineralnych, ale i tak przegotowuje. Slyszalam opinie lekarza, ze wlasnie trzeba dawac mineralna butli to sie dziecko przyzwycaja do tych bakterii cy jakos tak, ale ile w tym prawdy nie wiem

9. Sandra87

Sandra87 Zaangażowana w BB

Prawdę mówiąc to ja daje synkowi zwyukłą wodę przegotowanę, ale u nas w Łodzi to woda jest jedną z czystrzejszych w Polsce. Czasami jak jest dopiero co ugotowana, a mały musi jeść to dolewam zwykłą wodę Żywiec bez przegotowania i synkowi nic nie jest.

10. reklama
  11. Mariuszz

Mariuszz Początkująca w BB

Witam!
    Ja swojemu synowi daję Kroplę Beskidu i nie ma żadnych problemów żołądkowych. Wiem, że chcesz dla córki jak najlepiej ale możesz spróbować dać jej inną wodę, na początku w małej ilości. Natomiast jeżeli wolisz swoją sprawdzoną wodę to możesz sprawdzić tutaj: Link do: Hurtownia wody mineralnej gazowanej i niegazowanej - spozywczo.plJest to dobrze zaopatrzona hurtownia więc nawet jak już tej wody nie produkują to tu może coś jeszcze zostało, ale i tak musisz spróbować z inną wodą.

Ostatnia edycja: 21 Marzec 2016

Poleć forum