reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

woda mineralna Gerber

Karmelcia2008

Pozytywnie zakręcona ;)
Miasto
Warszawa
Mamusie,

piszę ponieważ spotkałam się z pewnym hmmm problemem bym to nazwała. Moja córcia jest na mleku modyfikowanym, które przygotowuję na wodzie gerbera. Niestety od wczoraj w Warszawie nie mogę jej nigdzie dostać. Byłam już w 8 różnych sklepach i wszędzie pusto na półkach, sklepy twierdzą że wody brak w hurtowniach. Czy ktoś z Warszawskich mam kupował dzisiaj wodę i może podpowiedzieć gdzie szukać??? Mała ma brzuszek przyzwyczajony do tej właśnie wody i nie chcę problemów jelitowych... z góry dziękuję za informację

reklama

anik567

:) :) :)
Miasto
Opole
Karmelcia woda Gerber to zwykla woda źródlana. Przerzuć się na jakąś inną wodę źródlaną a twoja dzidzia nie powinna mieć żadnych problemów brzuszkowych

Karmelcia2008

Pozytywnie zakręcona ;)
Miasto
Warszawa
wygodne było to że nie trzeba było jej gotować :) przerzuciłam się na wodę MAMA I JA zobaczymy co z tego wyjdzie póki co portfel odpoczywa bo woda gerber jest (była) strasznie droga :)

fanaberia

Zaciekawiona BB
Miasto
Zielona Góra
może to infantylne pytanie ale.... czy taką źródlaną wodę też przegotowujecie? bo ja przygotowuje mleko ze zwykłej wody przegotowanej.

bacówka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Mamusie,

piszę ponieważ spotkałam się z pewnym hmmm problemem bym to nazwała. Moja córcia jest na mleku modyfikowanym, które przygotowuję na wodzie gerbera. Niestety od wczoraj w Warszawie nie mogę jej nigdzie dostać. Byłam już w 8 różnych sklepach i wszędzie pusto na półkach, sklepy twierdzą że wody brak w hurtowniach. Czy ktoś z Warszawskich mam kupował dzisiaj wodę i może podpowiedzieć gdzie szukać??? Mała ma brzuszek przyzwyczajony do tej właśnie wody i nie chcę problemów jelitowych... z góry dziękuję za informację
A patrzyłaś może w delikatesach BOMI???Jak ja miałam problem z wodą to właśnie tam dostałam.

zgadnij

Fanka BB :)
Miasto
londyn
Ja tez kuje mama i jak, a jak nie ma to zywca-ostatecznie zwykla przegotowuje. Probuje sie przemoc i nie gotowac tych mineralnych, ale i tak przegotowuje. Slyszalam opinie lekarza, ze wlasnie trzeba dawac mineralna butli to sie dziecko przyzwycaja do tych bakterii cy jakos tak, ale ile w tym prawdy nie wiem

Sandra87

Aktywna w BB
Miasto
Łódź
Prawdę mówiąc to ja daje synkowi zwyukłą wodę przegotowanę, ale u nas w Łodzi to woda jest jedną z czystrzejszych w Polsce. Czasami jak jest dopiero co ugotowana, a mały musi jeść to dolewam zwykłą wodę Żywiec bez przegotowania i synkowi nic nie jest.

reklama
Witam!
Ja swojemu synowi daję Kroplę Beskidu i nie ma żadnych problemów żołądkowych. Wiem, że chcesz dla córki jak najlepiej ale możesz spróbować dać jej inną wodę, na początku w małej ilości. Natomiast jeżeli wolisz swoją sprawdzoną wodę to możesz sprawdzić tutaj: Link do: Hurtownia wody mineralnej gazowanej i niegazowanej - spozywczo.plJest to dobrze zaopatrzona hurtownia więc nawet jak już tej wody nie produkują to tu może coś jeszcze zostało, ale i tak musisz spróbować z inną wodą.

Ostatnia edycja:
reklama
Do góry