reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodogłowie????????????????????????

Witam.Moj synek urodzil sie w 35 tygodniu przez tzw cesarke na zimno,po tym jak wykryto u niego wodoglowie wrodzone.W tej chwili ma 6 miesiecy i burzliwa droge po szpitalnych salach.Jezeli ktos chcialby podzielic sie doswiadczeniami lub ja moglabym w czyms pomoc to zapraszam.
 
reklama
Moja wnusia urodziła się 28 tygodniu ważyła 800 gram w przeszła wylew lecz nie wiem ,którego stopnia w 4 tygodniu stwierdzono że robi się wodogłowie wszczepiono jej rurke rikchama z pojemniczkiem na zewnątrz bo ważyła 1300 gram dopiero gdy będzie miała wage 2000gram to dopiero mogą wstawic zastawke prosze mi cos napisac jak dzieci sie rozwijają rozpaczona babcia :-)
 
Pani anno.Mam nadzieje,ze Pani wnusia miewa sie dobrze.Zastawka to nic strasznego.Moj synek ma w tej chwili 22miesiace i rozwija sie super,bez komplikacji.Nie chodzi samodzielnie ale to z innej przyczyny.Za to intelektualnie ....zaskakuje nas swoim rozwojem.Pieknie mowi trzywyrazowe zdania,wszystko rozumie i sprytny jest i cwany hehehe.Jak byl malenki przez miesiac lezal z ta rurka rikchama z powodu zakazenia ktore przedostalo mu sie po drenie z brzucha do glowy.Wtedy to byl koszmar.Strach pozostal we mnie do dzisiaj no ale jak widze jego szelmowski usmiech jak broi to osladza serce.Rodzajow wodoglowia i przyczyn powstania jest duzo wiec nie mozna dac konkretnej porady.Trzeba kochac ponad wszystko,trzeba intensywnie rahabilitowac a wszystko potoczy sie dobrze.
 
Do góry