reklama

wózek 2 w 1 Solution Zuma Kids, jakie sa wasze opinie?

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez turina, 29 Listopad 2015.

1. turina

turina Zaciekawiona BB

Znacie wózek Solution Zuma Kids? Jak wams ię podoba? Moim zdaniem jest bardzo funkcjonalny, dużo fajnych funkcji ułatwiających życie. Lekki, małe rozmiary po złożeniu to i dla "mobilnych" rodziców duże ułatwienie.Koła duże, gumowane ciekawe jak się będa sprawowały na drodze. Zastanawiamy się nad jego kupnem , co tu będe owijała w bawełnę- i cenowo i wizualnie mi przypadł do gustu

2. mommy123

mommy123 Zaciekawiona BB

Ja nie miałam okazji go używać, ale wiem który to - bo też jest głęboko-spacerowy, jak mój wózek :) Mogę Ci powiedzieć z mojego doświadczenia, że takie wózki są super. Ja mam Chicco Urban, z gondoli do spacerówki albo odwrotnie składasz go w kilku ruchach i może być dziecko w środku (super sprawa, jak masz maluszka, co chce patrzeć na świat, ale jak zaśnie to długo śpi - lepiej wtedy rozłożyć wózek do gondoli, żeby miał odpowiednią pozycję dla plecków). Mój też mieści się do nawet małych bagażników, łatwo się go składa i jest lekki.
    Ten o którym piszesz wizualnie też mi się podoba - bo jest mocno podobny do mojego Chicco Urban'a :D Zobacz go sobie w necie, bo pewnie też Ci przypadnie do gustu,a fajne w tym moim jest to, że możesz sobie dokupić dodatkowy zestaw kolorystyczny i np. mieć opcję na zimę i opcję na lato :) albo w przypadku drugiego baby zmienić sobie z różu na niebieski itd. :))

3. reklama
  4. kambo

kambo Zaciekawiona BB

ja nie znam wspomnianego wózka, ale moja siostra kupiła głeboko spacerowy wózek Kunert i jest bardzo zadowolona, bo swietnie się go prowadzi, te wszystkie krawęzniki, nierównosci, itd, do tego duza gondola, łatwe składanie. i serwis cieszy, bo polski producent, więc w razie problemu szybka interwnecja. Kupowała w ich firmowym sklepie internetowym.

Poleć forum