reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Bebetto Holland

Weronika2in1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2019
Postów
23
Czy posiada ktoś wózek Bebetto Holland i mógłby podzielić się opinią na jego temat? Interesuje mnie opcja 2w1. Wydaje mi się bardzo dobrym wyborem jak na 1600 zł. Niestety o ile opinie w Internecie na temat gondoli są świetne, to mało potrafię znaleźć jakichkolwiek dotyczących spacerówki. Proszę o wypowiedź użytkowników.
 
reklama
Rozwiązanie
O super, że jest tu temat o tym wózku z 2019 roku, bo opinie przed 2018 są takie sobie, a wózek wydaje się być interesujący :) Początkowo stawiałam na Tako Imperial, ale testowałam Bebetto Luca i równie wygodnie mi się prowadziło jak Tako, pewnie Holland prowadzi się podobnie jak nie tak samo, muszę sprawdzić na żywo, bo cena bardziej kusząca :)
Witam. My użytkujemy Holland od 14 miesięcy i według mnie to super wózek! O gondoli mogę powiedzieć same dobre rzeczy czyli tak jak słyszałaś. Jeśli chodzi o spacerówkę to nawet nie przyszło mi do głowy szukać innej bo dla nas sprawdza się świetnie. Wózek w prowadzeniu jest lekki, dziecko siedzi "wysoko", siedzenie nie jest zbyt "cienkie" - nie przepuszcza zimna ale i nie grzeje latem. Budka łatwo się rozkłada, w kilka sekund można zmienić siedzisko przodem/tyłem. My naprawdę polecamy.
Super! Dzięki za opinię :)
 
reklama
O super, że jest tu temat o tym wózku z 2019 roku, bo opinie przed 2018 są takie sobie, a wózek wydaje się być interesujący :) Początkowo stawiałam na Tako Imperial, ale testowałam Bebetto Luca i równie wygodnie mi się prowadziło jak Tako, pewnie Holland prowadzi się podobnie jak nie tak samo, muszę sprawdzić na żywo, bo cena bardziej kusząca :)
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry