reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Chicco S3 Trio

Dołączył(a)
7 Sierpień 2006
Postów
14
Witam!

Czy mialyscie jakies doswiadczenia z wozkami Chicco? Tak na oko - mercedes, ale jak to sie ma w praniu???
::) ::) ::)
Wioletta
 
reklama
witam serdecznie
sama bylam zainteresowana tym wozkiem jednakze opinie ktorych zaciagnelam calkowiciw zmienily moje checi
mam znajomego ktory przez wiele lat wspolpracowal z ta firma jednak chicco zaczelo swoje wozki skaldac w chinach co jest przyczyne wielu wad
nie wiem czy widzialas ten wozek w sklepie?
czegokolwiek nie dotkniesz to wszystko sie rusza
sama raczka do prowadzeniua wozka nie jest stabilna
moj znajomy zrezygnowal z tej firmy bo bylo wiele reklamacji a co najlepsze jest ze pomimo chinskiej robotki ceny maja bardzo wysokie
jedno z drugim nie idzie w parze
jeseli moge ci cos polecic to bylby to quinny ale speedi nie buzz, jane, mutsy
poogladaj, popradz sie innych
powodzenia
:-)
 
A co teraz nie jest robione w Chinach?? :laugh2:

Mam zupełnie odmienne zdanie co do chicco - zarówno wózeki, jak i zabawki są porządnie wykonane. Mam taki wózek i jakoś nie zauważyłam, aby coś się ruszało, odpadało lub psuło.... :eek:
 
Witam gorąco. Jestem w posiadaniu wózka Chicco i nigdy nie miałam z nim problemu. Dla dziecka jest idealny, ma dużo miejsca . Osobiście preferuję wózek na czterech kołach jest bardziej zwrotny. Jedyną wadą wózka jest waga, ale to chyba wszystkie wózki są dość ciężkie. Współczuję jeśli ktoś mieszka na IV piętrze.

Serdecznie pozdrawiam. Życzę udanego zakupu.
 
witam serdecznie
sama bylam zainteresowana tym wozkiem jednakze opinie ktorych zaciagnelam calkowiciw zmienily moje checi
mam znajomego ktory przez wiele lat wspolpracowal z ta firma jednak chicco zaczelo swoje wozki skaldac w chinach co jest przyczyne wielu wad
nie wiem czy widzialas ten wozek w sklepie?
czegokolwiek nie dotkniesz to wszystko sie rusza
sama raczka do prowadzeniua wozka nie jest stabilna
moj znajomy zrezygnowal z tej firmy bo bylo wiele reklamacji a co najlepsze jest ze pomimo chinskiej robotki ceny maja bardzo wysokie
jedno z drugim nie idzie w parze
jeseli moge ci cos polecic to bylby to quinny ale speedi nie buzz, jane, mutsy
poogladaj, popradz sie innych
powodzenia
:-)

Witam!

Kamilka, wiesz co, piszesz zupełnie tak jakbyś pracowała w Quinny i próbowała zniechęcić do marki innego producenta, wiesz? :baffled: Ktoś Ci za to płaci?!


Mam 2 letnią córę i do tej pory korzystam z Chicco. Jestem bardzo zadowolona.
Wózek bardzo dobrej jakości, stabilny i sprawdził się na 100%. Wart swojej ceny.


Produkowany w Chinach? Przepraszam, ale kto teraz nie produkuje w Chinach? Niemal WSZYSTKIE zabawki i wózki są tam produkowane, podobnie jak niemal cała elektronika na świecie - i to najbardziej znanych firm.

Myślę, że jak kupujesz wózek czy cokolwiek dla dziecka, trzeba przede wszystkim sprawdzić czy jest on dla Niego w pełni BEZPIECZNY i nie zawiera np. farb z ołowiem jak pewne zabawki ostatnio... A przecież wystarczy po prostu zapytać w sklepie o certyfikat.... :tak:
 
super!sama takowy posiadam i jestem zadowolona:)ale czy tak naprawde marka wozka jest tak wazna???hmmm...sprawa dyskusyjna!a najlepsze jest to ze czasami bywa tak iz wydamy ogromna sume na wozek a dzidzia w nim 2razy usiadzie:):-D
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie, szukając opinii na temat innego wózka trafiłam na to forum i z ciekawości zajrzałam również na S3TRIO.
Jestem mamą 2,5 rocznego Jasia. Mam S3 Trio, wszystko było ok, nie powiem wózek trochę skrzypiał, ale zwalałam to na karb tego, że jest składany i wszystko jest dopinane "ruchome" i że tak musi być. Po prawie 2 latach użytkowania wózek pękł na chodniku, dokładnie rama, (rurka obok kólka tylnego), i to najlepsze, że chodnik był całkiem równy. Wcześniej pojawiał sie również problem z humlcem nożnym i lekka trudność z odczepianiem godoli od kół (choć to może być winą męża, który za pierwszym razem założył ją odwrotnie). W gruncie rzeczy, wózek nie podlegał gwarancji (!!!) bo był kupiony we Włoszech. Kupilśmy zatem spacerówkę Graco Quatro. No i teraz .... może was zaskocze, zamówiłam w serwisie Chicco nowy stelaż z kółkami,(teraz na gwarancji:-) ) gdyż po korzystaniu z Graco dochodze do wniosku, że nie ma jak Chicco. Kółka w prowadzeniu nie porównywalnie lepsze. Skrtętne koło przednie to cudny wynalazek, duże koła dają prowadzić wózek z łatwością nawet po tych obecnych zaspach śnieżnych. Gondola może czasami wydawać sie mała, ale choć Jaś jeżdził w niej od września do kwietnia to nie mogę na nią narzekać, a najlepsza jest spacerówka. wysokie oparcie, szerokie i długie siedzisko (na którym dziecko siedzi a nie stoi), buda którą można naciągnąć na samego pałąka (przydaje sie sie kiedy pada i wieje), zimowy śpiwór zaczyna sie na plecach i kończy na brzuchu :tak:przez co dziecku nie wieje po nogach od spodu.Jasiek nawet teraz może swobodnie wszeż i wzdłuż spać sobie w tej spacerówce. i na koniec pragnę dodać, że już po kupieniu tego graco oglądałam inne spacerówki w poszukiwaniu czegoś w czym dziecku będzie wygodnie i gdzie mogło sie wyspać w razie potrzeby, i musze stwierdzić że niczego nie znalazłam - wszystkie siedziska w spacerówkach są tak małe jakby miały w nich siedzieć dzieci tylko do 1roku życia, a przecież spacerówka ma służyć znacznie dłużej. p.s fotelik tez jest super - ma fajną, przydatną budne.
podusmowując, w ogólnym i końcowym rozrachunku- NIE ZAMIENIŁABYM GO INNY! a już nie długo będzie służył drugiemu maleństwu.
pozdrawiam serdecznie
 
A moze napisz jaki posiadasz budżet na wózek to pomożemy coś wybrac. Opinie na temat tego modelu S3 masz powyżej i przychylam się od tych pozytywnych. Bardzo solidna firma,wózki sa wygodne i dobrze zamortyzowane. Nie pożalujesz zakupu.
 
reklama
Moje dziecko jeździło w tym wózku o urodzenia do prawie 3-go roku życia! Wózek idealny, bardzo zwrotny, wygodny, mimo długiej ekspoatacji nadal w świetnej formie (zostawiłam go dla drugiego bobasa:-)). Koła duże, nie było problemu z jeżdżeniem po śniegu lub po plaży w wakacje. Bardzo obszerna spacerówka...No dla mnie mercedes wśród wózków!
 
Do góry